İzmir Bilgisayar Servisi

Paylaş

Bilgisayar Tamircisi Bilgileri

İzmir Bilgisayar Servisi Adresi ve İletişim Bilgileri bu sayfada, İzmir bilgisayar tamircisi firmaları arasında yer alan firma bilgileri

İzmir Bilgisayar Servisi

Kuruluşumuzdan bu yana bir çok başarılı projeye imza atan İzmir bilgisayar servisi bilgisayar teknik servisi ve webtasarım alanlarında hizmet vermektedir. Yaptığımız çalışmalar ile İzmir bilgisayar tamircisi firmaları arasında kendimizden sıkça söz ettirmeyi başarmış ve önde gelen firmalar arasına adımızı yazdırmış bulunmaktayız. Güçlü referanslarımız ile çalışmalarımızı kanıtlamış durumdayız. Çalışmalarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyarak daha iyi olma yolunda ilerlemekteyiz. Yaptığımız işlerimizde kalite ve güven anlayışı ile çalışarak müşteri memnuniyetini benimsemekteyiz.

Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

**Notebook onarım işlemlerinin ilk aşamasında arıza tespiti ve danışmanlık hizmeti gelmektedir. EDK Bilgisayar olarak arıza tespit işlemi ücretsiz olup, teknik servisimize gelmeden önce telefon yada whatsapp üzerinden laptop arızası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bireysel ve Kurumsal referanslarımız arasında bulunan seçkin müşterilerimiz ile yaptığımız çalışmalar, gerek sektörel hizmet anlayışı gerekse hızlı servis hizmet politikamız sayesinde kendilerine güven vermektedir. Her geçen gün bilgisayar ve notebook sektöründe ki adını ve güvenirliliğini arttıran İzmir Bilgisayar Servisi siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar

İletişim Bilgileri

Konum

0 Reviews

Bayi Sorumlusu, Türkiye'nin her yerinden bizle çalışmak isteyen bilişim firmaları ile görüşmeleri sağlayarak bizimle çalışan firmalara Bilgisayar Tamircisi ile müşteri ayrıcalığı sunmak için çalışır.

Benzer Yazılar