İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “bilgisayar”

Bilgisayar Fanı Çok Ses Çıkarıyor Çözümü

Herkese merhabalar bu konumuzda bilgisayarlarımızda bir süre sonra çoğumuzun yaşadığı bir sorun olan bilgisayar fanı çok ses çıkarıyor çözümü hakkında bilgiler paylaşacağım. Bilgisayar fanı çok ses çıkarıyor ise endişe etmenize gerek yok bu sorunu sizlere anlatacağımız yöntemler ile çözebilirsiniz. Bilgisayar fanı çok ses yapıyor ise aşağıda yazan yöntemler ile bu sesi en az seviyeye indirebilirsiniz.

Bilgisayardan Ses Gelmiyor Sorunu [Çözüm]

Bilgisayarda ses en çok ihtiyaçlardan biridir. Müzik dinlerken, film izlerken ve ya bir eğitim videosu izliyorsanız ses olmadan olmuyor. Fakat bilgisayardan ses gelmiyor sorunu yaşıyorsanız bu sizin canınızı biraz sıkabilir. Eğer sizde bilgisayar ses sorunu yaşıyorsanız ve bilgisayar ses sorunu çözüm yolları hakkında araştırma yapıyorsanız bu konumuzda bu sorunun çözümlerine ulaşabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızdan ses gelmiyorsa bu sorun yazılımsal ya da donanımsal olabilir. Eğer yazılımsa bir sorun ise çözümü kolay fakat donanımsal bir sorun ise teknik servise başvurmanız gerekebilir.

Ekran Kartı Isınma Problemi Neden Olur ?

  1. Ekran kartı bilgisayarımızda önemli donanımlardan birisidir. Fakat bazen ekran kartı ısınma problemi yaşayabiliriz. Bu bilgisayarımızda ekran performansı olarak büyük ölçüde düşüş gösterebilir. Özellikle oyuncular için ekran kartı çok önemli bir donanımdır. Ekran kartı ısınma problemi ise oyuncular için büyük bir problemdir. Ekran kartı aşırı ısınma yaptığı zaman oyun performansı çok düşer hatta oyun yarıda kapanabilir. Eğer sizde bu problemi yaşıyorsanız ekran kartı ısınma problemi neden olur ? çözümü nedir sorularını sizler için cevapladık.

Bilgisayar Donanımları Test Etme Programı BurnInTest

Bu konumuzda bilgisayar donanımları test etme programı olan Passmark BurnInTest programını sizlere tanıtacağım. Bilgisayarınızda en sık karşılaşabileceğiniz sorunlar donanım sorumları olarak karşımıza çıkıyor. Bu sorunların hangi donanımlardan kaynaklandığını bulmak içinse teker teker donanımları denemenize gerek kalmadan Passmark BurnInTest programı sayesinde hangi donanımınız sorunlu hangileri sağlam çok kolay bir şekilde testini gerçekleştirebilirsiniz. Programın nasıl kullanıldığını öğrenmek ve Passmark BurnInTest programını indirmek için detaylar konumuzda.

Bilgisayar Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Herkese merhabalar bugün sizlere belki de bilgisayarınız için hayat kurtarıcı bir bilgi hazırlamaya karar verdik. Bilgisayar yedekleme nasıl yapılır ? Bizlere bu konuda bir çok kişi tarafından sorular yöneltiliyor. Özellikle firma yetkilileri bizlere bu konuda çok soru yöneltiyor ve bu konuda hizmet vermekte olduğumuz büyük firmalarda yer almakta. Bizde şahıslar için de bu bilgiyi paylaşmak istedik. Bilgisayar yedekleme Windows 10 işletim sisteminde nasıl yapılır ? Bu konumuzda sizler için anlattık.

Bilgisayar işlemci hızı öğrenme

Bilgisayarınızda bulunan işlemci bilgisayarınızın performansına büyük bir etki eder. İşlemci hızı da bilgisayarınızda çalıştıracağınız programların, oyunların ve yapacağınız işlemlerin hızını belirler. Sizde bu konumuzdaki bilgisayar işlemci hızı öğrenme adımları ile sizde bilgisayarınızın işlemci hızını öğrenebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda kullanmak için program ya da oyun satın alacaksanız işlemci hızınıza göre karar verebilirsiniz. Şimdi gelelim konumuza işte bilgisayar işlemci hızı öğrenme yöntemleri.

En İyi Bilgisayar Temizleme Programları

Herkese merhabalar. Bu yazımızda araştırmalar sonucunda sizlere sunduğumuz en iyi bilgisayar temizleme programları hakkında bilgiler vereceğiz. Peki bilgisayar temizleme programı ne işe yarar bilgisayarınız da kullanmanız sonucunda neler olur bunlardan bahsedeceğiz. En iyi bilgisayar temizleme programları 2020 yılında da en çok aranan programlar arasında yerini alıyor. Peki pc temizleme programları ne işe yarar ? Bu programlar bilgisayarınıza ne katar öncelikle bunu anlatalım.

Mission News Theme by Compete Themes.