İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “bilgisayar tamiri”

Bilgisayarım Çok Yavaşladı Çözümü

Herkese merhabalar, Bilgisayarım çok yavaşladı çözümü nedir ? sorusunun cevabını her yerde aradıysanız ve bulamadıysanız bu konuyu mutlaka okumanızı öneririm. Dönem artık bilgisayar dönemi evet bunu kabul ediyoruz fakat bu döneme ayak uydurabilmek için hızlı bilgisayar şart. Siz hızlı bilgisayar aldınız bir süre sonra sinir edici şekilde yavaşladıysa çözümü var. Eğer sizde bilgisayarım çok yavaş ne yapabilirim diyorsanız konumuzu okumanızı tavsiye ederim.

Laptop Çabuk Isınma Sorunu

Günümüzde bilgisayar kullananların çoğu laptop yani dizüstü kullanmaya başladı. Özellikle şirketler fazla yer kaplamaması adına laptop kullanıma geçti. Daha az yer kaplaması evde de laptop kullanım oranını yükseltti diyebiliriz. Özellikle oyuncular oyun için özelleştirilmiş laptop kullanımına geçmeye başladı. Fakat belli bir süre sonra laptop çabuk ısınma sorunu yaşayabiliyoruz. Laptop ısınma sorunu çok ileri seviyeye geldiği zaman işinizin ve ya oyununuzun ortasında kendini kapatabiliyor. Peki laptop çabuk ısınma sorunu neden kaynaklı oluyor ? Laptop ısınma sorunu çözümü nedir ? Sizlere faydalı olması açısından bu konumuzda bunu ele aldık.

Harddisk Onarımı Nasıl Yapılır ? Harddisk Tamiri

Günümüzde hemen hemen herkesin bilgisayarı var. Özellikle her iş yeri artık bilgilerini bilgisayar ortamında tutmaktadır. Bu yüzden bilgisayarların bilgi depolama donanımı olan harrdisk çok büyük önem taşımaktadır. Harddisk arızalandığı zaman onarımı mümkün olabiliyor. Peki harddisk onarımı nasıl yapılır ? Harddisk tamiri hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için yazdık. Anlatacağımız bu yöntemleri sadece bilgisayarınızda bulunan disk için değil dışarıdan bağladığınız harici disklere de uygulayabilirsiniz.

Laptop Kapandı Geri Açılmıyor Çözüm

Bilgisayar Tamircisi adresinde sizler için çözüm yazıları paylaşımına başlamış bulunuyoruz. Laptop kapandı geri açılmıyor sorunu da en çok yaşanan sorunların başında gösterilebileceği için buradan başlamak istedik. En çok yaşanan sorunlardan başlayıp bütün sorunlara sorun-çözüm şeklinde cevaplar oluşturmaya devam edeceğiz. Peki laptop kapandı geri açılmıyor sorunu neden olur ve çözümü nedir ? Uzman teknik kadromuz sizler için cevaplıyor.

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamircisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler arasında bilgisayar tamiri yer almaktadır. Bilgisayar tamiri konusunda uzman kadromuz ile bilgisayar yazılım ve donanım sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Bilgisayarınızda oluşan teknik problemlere karşı sizlere olabildiğince hızlı çözümler sunarak bilgisayarınızın en kısa sürede sizlere ulaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekibimiz uzman teknisyenlerden oluşmakta ve bilgisayarınızda oluşan sorunları sizlere rapor ederek tamir sürecine başlamaktadır. Bu sayede oluşacak olan maliyet hakkına müşterilerimize ön bilgi verilmektedir. Müşteri onayı sonrası tamir süresi başlamaktadır. Ankara bilgisayar tamircisi firmaları arasında öde gelen firmalar arasında yerini alan Bilgisyar Tamircisi garantili bilgisayar tamiri hizmeti ile müşteri memnuniyetini gözeterek işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Bilgisayar Tamiri ve Onarım Süreci

  • Müşteriden bilgisayar sorunları hakkında bilgi alınır ve teknik servis formu hazırlanır,
  • Teknik servisimize getirilen her bilgisayar öncelik müşteri yanında kontrol edilerek teslim alınır,
  • Bilgisayar teknik servisimizde tamir sürecine girer ve bulunana teknik sorunlar rapor haline getirilerek müşteriye sunulur,
  • Oluşan sorunların çözüm maliyetleri müşteriye bildirilir müşteriden alınacak onay sonrasında tamir süreci başlar,
  • Oluşan sorunlara göre tamir süresi belirtilir,
  • Tamir süreci bittikten sonra müşteri bilgilendirilir,
  • Müşteriye verilen teknik servis formu ile müşteri bilgisayarını teslim alır.

Bilgisayar Tamircisi İstanbul

Ülkemizin en büyük ili olan İstanbul’da size en yakın bilgisayar tamircisi adresi bulmak çok zor ise sitemizden bilgisayar tamircisi İstanbul adreslerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstanbul’un büyük olmasından ve çok gelişmiş olmasından dolayı bazen istediğimiz her şeye anında ulaşamıyoruz. Bunlardan biri de İstanbul bilgisayar tamircisi konusu. İstanbul’da size en yakın teknik servisi bulma konusunda sizlere yardımcı olmak adına bilgisayar tamircisi sitesini hayata geçirmiş bulunuyoruz.

Mission News Theme by Compete Themes.