İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “internet”

İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır 2021

Herkese merhabalar arkadaşlar bu konumuzda internet hızı arttırma nasıl yapılır bu konu hakkında bir kaç ipucu vereceğim. Hemen hemen artık her evde internet kullanılıyor. Fakat kullandığımız internet hızı sizleri tatmin etmeyebilir. Bu konuda sizlere internet paketinizi yükseltmeden internet hızı arttırma nasıl yapılır ? sorusunun cevabını sizler için hazırladık. Faka bu hız arttırma ile çok büyük bir artışlar beklememek gerekiyor ama upload ve download hızlarınıza etki edeceğini garanti edebilirim. Dilerseniz internet hızı arttırma 2021 konumuza geçelim.

Bilgisayar Ethernet Kablosu Görmüyor Çözüm

Merhabalar, bilgisayar teknik destek bölümümüzden Zülal Hanım’ın iletmiş olduğu Bilgisayar ethernet kablosu görmüyor sorusunun cevabını buradan verdik. Bilgisayar teknik destek bölümümüzden gelen soruların cevaplarını artık buradan sizler için konu şeklinde cevaplayacağız. Bu şekilde daha faydalı olacağını düşünüyoruz. Zülal Hanım’ın sorusuna dönecek olursak ethernet kablosu görmüyor sorunu için çözüm yollarını sizler için adım adım cevapladık.

Nperf İnterneti En Hızlı Olan Operatör Ölçümü Yaptı

Günümüzde hepimiz cep telefonlarımızdan internet kullanıyoruz diyebiliriz. Bu sebeple mobil operatör seçiminde internet hızına dikkat ediyoruz da diyebiliriz. Bu konuda en iyi ölçüm yapan firmalar arasında olan nPerf ülkemizdeki mobil operatörlerin internet hızı ölçümünü gerçekleştirdi. Türkiye’de yer alan Vodafone, Turkcell ve Turk Telekom mobil operatörleri arasında internet hızı testi gerçekleştiren nPerf Türkiye’de interneti en hızlı olan operatör olarak Turkcell’i gösterdi. Ölçümler hakkında detaylar ve ölçüm dökümanlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Mission News Theme by Compete Themes.