Hakkımızda

Bilgisayar Tamircisi firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışma hayatına 2017 yılında başlamıştır. 2017 yılı Mart ayında hizmetinize giren firmamız Türkiye’nin bir çok yerinde çeşitli firmalar ile anlaşma sağlayarak bilgisayar tamircisi ağını oluşturmuştur. Hedefimiz Türkiye’nin her ilinden her ilçesinden ve her noktasından firmalar ile anlaşarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmektir. Bu saya de bulunduğunuz noktada en iyi bilgisayar tamircisi hangisi diye aramak zorunda kalmadan direk adres bulabileceksiniz.

Ankara, İstanbul, Konya ve Bursa’da kendi şubelerimizi açmanın gururunu yaşıyoruz. Bu sayede ülkemizde bir çok noktada hizmet noktası oluşturabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2 Arkadaşın bir domain alarak yola çıktığı Bilgisayar Tamircisi şuan ülkemizde en iyilerden birisi olmuştur. Sitemizde sunduğumuz bilgilendirici yazılar ile de sizlere destek olmaya çalışmaktayız. Aynı zaman da yeni hayata geçirmiş olduğumuz destek bölümümüz ile sizlerin sorularına da yanıt bulmaya çalışacağız.

Sadece ticaret odaklı değil aynı zamanda bilgilendirme amaçlı olan web sitemiz ile kısa sürde binlerce kişiye ulaşmış bulunuyoruz. Bu sayede bir çok alanda yeni yatırımlar yapma kararı da vermiş bulunmaktayız. Siler için sunduğumuz hizmetler arasına yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Bunlarda biriside Sistem ve Ağ (Network) destek hizmeti oldu. Bizle birlikte çalışan çok değerli Sistem ve Ağ Uzmanı arkadaşlarımız ile sizlere bu alanda da destek olmak için çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Bizlerle çalışan ekibimiz ve bizlerle çalışmayı tercih eden firmalar ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi | bilgisayartamircisi.com