Hakkımızda

Bilgisayar Tamircisi, 2017 yılında hizmete başlamıştır. Ankara’da hizmete başlayan bilgisayar tamircisi kısa sürede tüm Türkiye’de hizmet verecek duruma gelmiş ve hizmet ağını genişletmiştir. Bireysel ve Kurumsal olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün gelişen ve büyüyen teknolojiye ayak uydurarak en yeni teknoloji sistemlerine hakim duruma gelmiş ve her dönemin servis sağlayıcısı olarak güncelliğini korumaktadır.

Firmamız kuruluşunda kurucularımız tarafından ilk hedef olarak belirlenen müşteri memnuniyeti kapsamında her müşterimize ayrı ayrı özen ve ilgiyle hizmet verilmektedir. Bilgisayar Tamircisi adı ile başlayıp sadece bilgisayar tamircisi olarak kalmayan firmamız teknoloji alanında uzman bir kadro ile hizmetlerine devam etmektedir.

Kurumsal ve Bireysel olarak hizmet sunan Bilgisayar Tamircisi firmanıza isteğinize göre en uygun çözümleri üretir ve sizlere sunar. Sunulan çözümler uzman kadromuz tarafından hazırlanır ve uygulanır. Bireysel müşterilerimizin isteklerine de özenle yanıt vermekte ve en kısa sürede çözüm üretebilmek adına uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere hizmetlerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz. İletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

ENMARİN ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK BİLİŞİM ENERJİ MADEN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.