İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Monster Ankara Mağazası Hizmete Açıldı

Monster bilgisayarı sanırım bütün oyun hastaları yakından tanıyordur diye düşünüyorum. 2005 yılında kurulan ve sadece oyun alanında bilgisayarlar geliştiren yerli üretim olan Monster Ankara Mağazası hizmete açıldı. Sadece oyun bilgisayarlarının satışa sunulacağı mağaza açılış gününde büyük ilgi gördü.

Monster 2005 yılından bugüne yüksek performanslı bilgisayar denince akla ilk gelen markalardan. Üstelik yerli üretim olan Monster Ankara mağazası ile kullanıcılarına bir adım daha yaklaştı diyebiliriz. İlk mağazasını İstanbul Kadıköy’de 2016 yılında hizmete açan Monster ikinci mağazasını İzmir’de Nisan ayında açmıştır. Mağaza konseptleri sadece oyun bilgisayarı üzerine kurulan Monster mağazaları bu alanda Türkiye’de şuan tek diyebiliriz.

ÜÇÜNCÜ MONSTER MAĞAZASI ANKARA’DA AÇILDI

Sadece oyun bilgisayarları satışları gerçekleştiren mağazaların üçüncüsü Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmete açıldı. Bu mağazanın bir özelliği daha bulunuyor. Ankara Monster mağazası Avrupa ve Mena bölgesinde oyun bilgisayarı satışı yapan mağazaların en büyüğü konumunda. Çankaya’da Farilya İş Merkezi içerisinde açılan mağazanın toplam alanı 800 metrekare. Mağaza sadece Ankara’ya değiş çevre illerin de yüksek performanslı bilgisayar alanında ihtiyaçlarını karşılayabilecek güçte.

MONSTER ANKARA MAĞAZASI BİLGİSAYAR DENEME ŞANSI

Monster Ankara mağazası ziyaretçilerine bütün bilgisayarları deneme şansıda sunuyor. Mağaza içerisinde satışa sunulan bütün bilgisayarları tek tek deneyebilirsiniz. Mağaza müşterilerine sadece satış değil aynı zamanda teknik servis hizmeti de sunuyor. Aldığınız Monster marka bilgisayarlarda herhangi bir teknik arıza mağazaya getirmeniz durumunda teknik servis desteği alabilirsiniz. Aynı zaman oyunculara özel yine Monster Bilgisayarın kendi üretimi olan klavye, mouse ve kulaklık gibi ürünleri de satın alabilirsiniz.

MONSTER MAĞAZA YATIRIMLARINA DEVAM EDECEK

Monster üçüncü mağazasını Ankara’da hizmete sundu. Açılışta yetkililer tarafından yapılan açıklamalarda oyun bilgisayarı mağazaları için yatırımların devam edeceği söylendi. Bu demek oluyor ki Monster daha çok mağaza ile daha çok kitleye ulaşmaya devam edecek. Ülkemize’de çok fazla katkı sağlayacak olan Monster oyun bilgisayarı mağazalarının yenisinin nerede açılacağını merakla bekliyoruz.

MONSTER BİLGİSAYARDAN OYUN GARANTİSİ

Monster yetkilileri bilgisayarlarına çok güveniyor. Aldığınız bilgisayarın özelliğine göre size oyun garantisi veriyor. Bilgisayarlar kendi düzeyinde oyunları çalıştırmazsa müşterilerine para iadesi garantisi sunuyor.

MONSTER ANKARA MAĞAZASI ADRESİ VE İLETİŞİM BİLGİLER

Ankara Monster Mağazası

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.