İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nasıl Kullanılır ?

Bilgisayar Tamircisi web sitemizde sizlere yardımcı olması açısından nasıl kullanılır ? Sayfasını hazırladık. Bu sayfada soru cevap şeklinde sitemizde bulunan özellikleri nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Soru cevap şeklinde hazırlanan sayfada görsel ve videolu anlatımlara da ulaşabilirsiniz.

bilgisayartamircisi.com NASIL KULLANILIR ?

  • İlk aşama üyelik, Nasıl Yeni Üyelik Alınır ?

Bilgisayar Tamircisi web sitesi yeni üyelik almak çok kolay bir aşamadır. Yapmanız gereken sağ tarafta yer alan ”ÜYELİK İŞLEMLERİ” panelinden ”Yeni Üyelik” sekmesine tıklayın. Karışıma gelen ekranda istenilen bilgileri doldurun ve ”Kayıt Ol” butonuna tıklayın. Üyelik kaydınız gerçekleşmiş oldu.

Bilgisayar Tamircisi web sitesi nasıl kullanılır ? sorusuna yazılı, görsel ve video olarak detaylı bir şekilde cevap.

  • Üye Olduk Peki Nasıl Giriş Yapılır ?

Üyelik işlemlerimiz tamam. Peki nasıl giriş yapacağız diyorsanız çok kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Yine aynı ”ÜYELİK İŞLEMLERİ” panelinden ‘Üye Girişi” sekmesinden kayıt olurken girdiğiniz kullanıcı adı ve şifresini doğru bir şekilde yazarak giriş yapabilirsiniz.

Bilgisayar Tamircisi web sitesi nasıl kullanılır ? sorusuna yazılı, görsel ve video olarak detaylı bir şekilde cevap.

  • Şifremi Unuttum Nasıl Yenileyebilirim ?

Eğer üyelik şifrenizi unuttuysanız şifrenizi yenileyebilirsiniz. Bu işlemi yapmakta çok kolay. Yine ”ÜYELİK İŞLEMLERİ” panelinden ”Şifre Hatırlatma” sekmesine tıklıyoruz ve karşımıza gelen ekranda Bilgisayar Tamircisi üyeliği oluştururken girdiğiniz mail adresini yazıyorsunuz. Gönder butonuna bastığınız zaman şifreniz E-Mail adresinize iletilecektir.

Bilgisayar Tamircisi web sitesi nasıl kullanılır ? sorusuna yazılı, görsel ve video olarak detaylı bir şekilde cevap.

  • Üyelik İşlemler Tamam Profil Kontrolümü Nasıl Yaparım ?

Profil ayarlarınızı giriş yaptıktan sonra Bilgisayar Tamircisi sitesinin yönlendirmiş olduğu profil sayfasından düzenleyebilirsiniz. Ya da sağ tarafta yer alan üyelik alanından Profilimi Gör seçeneği ile profil ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Bilgisayar Tamircisi web sitesi nasıl kullanılır ? sorusuna yazılı, görsel ve video olarak detaylı bir şekilde cevap.

  • Bilgisayar Tamircisi Firma Ekleme

Bilgisayar firmanız var ve daha fazla kitleye ulaşmak istiyorsanız işte size büyük fırsat. bilgisayartamircisi.com sitesine firmanızı ekleyerek daha çok kitleye ulaşabilirsiniz. Firmamı nasıl eklerim diyorsanız işte yanıtı ;

Sitemize üye olduktan sonra üye profil sayfasından veya sağ tarafta üye panelinin altında yer alan ”Firma Ekle” butonuna basarak firma ekleme işlemlerinize başlayabilirsiniz. Firma ekleme sayfasında firmanıza ait bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Eklenen firmalar moderatörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır. Yanlış bilgiye sahip olan firmalar sitemize eklenmemektedir. Firmanıza ait en az 3 resim eklemeniz gerekmektedir. Firmanız ile ilgili bilgileri profil sayfasından ”Firma Yönetimi” seçeneğinden düzenleyebilirsiniz.

  • Bilgisayar Tamircisi Haber Ekleme

Profil sayfanızda sağ tarafta yer alan seçeneklerde ”Haber Ekle” seçeneği ile sitemize haber ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz habere dair en az bir fotoğraf olmak zorundadır. Eklediğiniz haberler moderatör kontrolünden sonra kurallara uygun ise yayınlanmaktadır. Eklediğiniz haberi yine profil sayfanızda ”Haber Yönetimi” seçeneğinden düzenleyebilirsiniz.

  • Bilgisayar Tamircisi İlan Ekleme

Profil sayfanızda sağ tarafta bulunan ”İlan Ekle” seçeneğinden 0 veya 2. el bilgisayar ve bilgisayar parçaları ilanlarınızı ekleyebilir yine profil sayfanızda yer alan ”İlan Yönetimi” seçeneğinden ilanınızı düzenleyebilirsiniz. İlanlarınızda moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır. İlanlarınızda mutlaka ürünün resmi olmalıdır.

  • Bilgisayar Tamircisi Premium Üyelik

Bilgisayar Tamircisi Premium Üyelik ile ayrıcalığa sahip olabilirsiniz ve daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. (Şuan aktif değildir)