18.07.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

PDF Düzenleme Programı PDF 24

PDF Düzenleme Programı PDF 24 ile ücretsiz PDF oluşturma, PDF bölme gibi işlemlerinizi gerçekleştiirebilirsiniz. PDF 24 programı indir.

PDF Düzenleme Programı PDF 24

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Herkese merhabalar bugün bir çok kişinin işine yarayacağını düşündüğüm PDF düzenleme programı PDF 24’den bahsedeceğim. PDF 24 ücretsiz PDF düzenleme programıdır. PDF 24 programı ile PDF oluşturma bölme gibi bütün PDF işlemlerinizi halledebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

PDF 24 PDF düzenleme programı olarak en çok tercih edilen programların başında geliyor diyebiliriz. Programın kullanım kolaylığı ve PDF hakkında bütün işlemleri yapabilmesi programı tercih sebebi yapıyor. Dosyalarınızı PDF dönüştürebildiğiniz gibi aynı zamanda hazır bir PDF dosyasını da ayırabilirsiniz.

Sürekli PDF belge hazırlayanlar ve gelen çok sayfalı PDF sayfasından sadece bir kaç sayfa almak isteyenler için bu program çok ideal. Bizimde tercih ettiğimiz programın en büyük avantajı tabi ki de ücretsiz olması.

Ücretsiz PDF oluşturucu ve dönüştürücü

Program tamamen orjinal ve ücretsiz kullanıma açık bir programdır. Aslında baktığımız zaman ücretsiz bir yazılımdan beklediğimizin daha fazlasını bu programda görebiliyoruz. Bütün windows sürümleri ile uyumlu bir şekilde çalışan PDF 24 programı PDF dönüştürme ve PDF bölme alanında sınıfının en iyisi diyebiliriz.

PDF 24 Programı

PDF oluşturma programı kullanımı ise çok kolay ve en büyük avantajı Türkçe dile sahip bir program. PDF dosyası düzenleme işlemlerini sürekli yapanlar için hiç uğraş gerektirmeden saniyeler içerisinde PDF oluşturma imkanı sunuyor. Peki PDF 24 programı ile neler yapılabilir ?

[wpdm_package id=’6549′]

PDF Oluşturma

PDF creator aracı ile PDF dosyanızı oluşturabilirsiniz. Bu özellik ile programda yeni bir sayfa açılır ve yan tarafta bilgisayarınızda yer alan dosyalar görünür. Sizde istediğiniz dosyaları programa aktararak PDF dosyanızı oluşturabilirsiniz.

PDF Dosyalarını Sıkıştırma

PDF dosyalarını sıkıştır özelli ile de boyutu büyük olan PDF dosyalarının dosya boyutunu küçültebilirsiniz.

PDF Okuyucu

Adobe Reader ile aynı görevi görüyor. PDF bir dosyanın içeriğini görmek için kullanılabilir.

PDF Yazıcı Asistanı

PDF yazıcı asistanı seçtiğiniz PDF dosyasında istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Çevrimiçi PDF Araçları

Çevrim içi PDF araçları ile programın üreticisi sitesinden çevrim içi yani internet üzerinden diğer PDF araçlarına göz atabilirsiniz.

Çevrimiçi PDF Dönüştürücü

Online PDF dönüştürücü ile programda yapabildiğiniz PDF dönüştürme işlemini internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Fakat programınız varsa programı kullanmanızı tavsiye derim daha hızlı dönüşüm gerçekleşiyor.

PDF 24 Fax Servisleri

PDF 24 faz servisleri ile fax gönderim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarayıcıdan ve ya Kameradan AL

PDF oluşturuken tarayıcınızdan ve ya kameranızdan bir dosya almak isterseniz bu aracı kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Al

Ekran görüntüsü al özelliği ile bilgisayarınızdan ekran görüntüsü alarak PDF dosyanıza ekleyebilirsiniz.

Metin Tanı

Metin tanı aracı ile Word, Wordpad gibi dosyalardan metinleri ayırabilirsiniz.

PDF Oluşturma Programı İndir ve Kullan

Kullanımı çok kolay olan PDF 24 PDF oluşturma programı tamamen ücretsiz ve kullanımı çok kolay. Programın Türkçe olması ise kullanımı daha da kolay hale getiriyor. Sizde hemen indirip programı bilgisayarınıza kurarak kullanabilirsiniz. Programı indirmek için yukarıda yer alan indir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Program üreticisi : https://tools.pdf24.org/tr/

Online PDF araçları sayfası : https://tools.pdf24.org/tr/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ