İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Powerbank Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Herkese merhabalar bu konumuzda sizlere Powerbank seçerken nelere dikkat edilmeli ? Powerbank seçimi nasıl yapılmalı ? bu soruların cevaplarını sunacağız. Ülkemizde akıllı telefon kullanımı arttı. Powerbank kullanımı da buna bağlı olarak büyük artış gösterdi. Powerbankler artık akıllı telefon kullanıcıları için ihtiyaç haline de geldi diyebiliriz. Özellikle dışarıda şarj etme imkanının olmadığı yerlerde powerbank tam bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmakta. Peki ama bir powerbank alırken neye dikkat etmeliyiz ?

Powerbank Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz ?

Evet powerbank bir ihtiyaç haline geldi ama aldığınız powerbank sizi yarı yolda bırakabilir. Bu yüzden powerbank almadan önce neye dikkat etmelisiniz ? Nasıl bir powerbank almalısınız sizler için bu sorunun cevabını anlatmaya çalıştık.

Ülkemizde nerdeyse yüzlerce çeşit powerbank satışı yapılmakta. Evet hepsi telefon şarj edebilir ama en önemlisi sizin telefonunuza hangisi uygun bunu bulabilmek. Peki en iyi powerbank seçimi nasıl yapılmalı ??

  • Öncelikle telefonunuzun bataryası kaç mAH bunu öğrenmeniz gerekmekte, Telefonunuzun batarya boyutuna göre alacağınız şarj ünitesinin de güç seçeneğini belirleyebilirsiniz.
  • Powerbank güç çıkışı, örnek verecek olursak Eğer 1A bir powerbank ile 2 saatte şarj edebiliyorsanız 2A ile bu süre 1 saate inecektir.
  • Aynı anda 1’den fazla cihaz şarj edecekseniz port sayısına dikkat etmelisiniz,
  • Şarj durumunu gösteren led gösterge paneli, powerbank ünitesinin şarj durumunu görmeniz için gerekli bir bileşendir.

Evet yukarıdaki maddeler dikkat etmeniz gerekenler. Birde bizim sizler için bir kaç önerimiz olacak bunları da dikkate almanızı tavsiye ederiz.

  • Bilindik ve kaliteli markaları tercih etmenizi öneririz,
  • Merdiven altı değil bilindik firmalardan satın almanızı öneririz,
  • Garantili ve elektronik cihazlar olduğu için garanti şartlarına dikkat etmenizi öneririz.

Yorumları Okumanızı Tavsiye Ederiz

Her elektronik üründe olduğu gibi Powerbank önerisi hakkında da internetten yorumları okumanızı tavsiye ederiz. Bu yorumlar doğrultusunda doğru kararı da verebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.