18.07.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

Vodafone Yanımda Uygulaması Hat Taşıma

Vodafone Yanımda uygulaması hat taşıma dönemi başladı. Vodafone yüzde 100 dijital başvuru ile yemi hat başvuruları ve başka operatörden Vodafone’a geçme işlemleri artık Vodafone Yanımda uygulaması ile yapılabilecek.

Vodafone Yanımda Uygulaması Hat Taşıma

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Vodafone Yanımda uygulaması hat taşıma dönemi başladı. Vodafone yüzde 100 dijital başvuru ile yemi hat başvuruları ve başka operatörden Vodafone’a geçme işlemleri artık Vodafone Yanımda uygulaması ile yapılabilecek. Vodafone bu hamlesi ile dijital müşteri deneyiminde yeni bir sayfa açtı.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Yeni Hat Başvurusu

Vodafone yüzde 100 dijital başvuru ile artık yeni Vodafone hattı alacak olanlar içinde büyük bir kolaylık sağlıyor. Vodafone Yanımda uygulaması ile yeni hat başvurusu da yapılabilecek. Hiç Vodafone bayisine gitmeden Vodafone hat başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hiç bir evrakla uğraşmadan dijital bir şekilde Vodafone hat başvurusu için tek yapmanız gereken akıllı telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek. Sıfır Vodafone faturalı hat başvurusu işlemi Vodafone Yanımda uygulaması ile yüz tanıma ve Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi ile yapılıyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması Hat Taşıma İşlemi

Vadafone Yanımda uygulaması hat taşıma yapacaklar içinde büyük bir kolaylık sağlıyor. Başka bir operatörden Vodafone’a geçmek isteyenlerde evraklar ile uğraşmadan dijital ortamdan geçiş yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile sadece bir kaç adımda hattınızı Vodafone faturalıya geçirebilirsiniz. Vodafone Yabında uygulaması ile başka operatörden Vodafone faturalıya geçiş yüz tanıma ve Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi ile yapılıyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin Açıklaması

Vodafone’un yeni hizmetini değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “Vodafone olarak, her şeyin hızla dijitalleştiği dünyamızda müşterilerimizin dijital yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Dijitalleşmenin hız kazanmasıyla müşteri davranışları da değişti. Dijital teknolojilere ve online platformlara ilgi arttı. Numara taşıma ve hat başvurusu işlemleri için dijital kanallara talebin arttığını gözlemliyoruz. Bu tespitten hareketle, uçtan uca dijital müşteri deneyimi hedefimiz doğrultusunda bir adım daha atarak, müşterilerimize hat başvurusu ya da numara taşıma işlemlerini ‘Vodafone Yanımda’ uygulamamız üzerinden yüz tanıma ve Yakın Alan İletişimi teknolojisi ile evraksız bir şekilde yapma kolaylığı sunuyoruz. Daha önce Vodafone Simple ile müşterilerle buluşan bu teknolojiyi artık Vodafone’a geçmek isteyen herkes kullanabiliyor. Yeni hizmetimizle, Vodafone’a geçmek isteyen kullanıcılara en iyi dijital deneyim, online’a özel indirimle en iyi fiyat ve hızlı teslimat ayrıcalıklarını bir arada sağlıyoruz.”

Vodafone sıfır hat ücreti ne kadar ? Linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Vodafone indirimli paketler hakkında detaylı bilgiler için linki tıklayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ