İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Onsa Bilgisayar

Adres : Yayla, Irmak Sk. no:4d, 34944 Tuzla/İstanbul (Yol Tarifi)
Telefon :0216 446 03 13 (ARA)
GSM :0541 276 09 82 (ARA)
FAX : 0216 446 20 27
Mail :info@onsabilgisayar.com

Tuzla Bilgisayar Tamircisi Onsa Bilgisayar Çalışma Saatleri

Pazartesi09:00 – 19:00
Salı09:00 – 19:00
Çarşamba09:00 – 19:00
Perşembe09:00 – 19:00
Cuma09:00 – 19:00
Cumartesi09:00 – 19:00
PazarKapalı

Onsa Bilgisayar Tuzla Bilgisayar Tamircisi

Onsa Bilgisayar Hizmetleri Tic. San. ve Tic. Ltd. Şti. 15 yılı aşan sektör deneyimi ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.Firmaların sunucu, kişisel bilgisayar, çevre birimleri, ağ sistemleri, işletim sistemleri, ofis yazılımları, anti-virus yazılımları, ticari yazılımlar, güvenlik çözümleri, internet çözümleri, yapısal kablolama, ups sistemi gibi sistemler olmak üzere komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.Onsa Bilgisayar, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlara en uygun, en uzun süreli ve en sorunsuz çalışabilecek sistemleri, iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünlerini kullanarak genç, dinamik ve eğitimli takım üyeleriyle, profesyonel yaklaşım ve sorumluluk bilinci ile entegre etmektedir.

Onsa Bilgisayar Google Yorumları

Oktay

İşinde deneyimli, zamanında müdahale ve destek konusunda müşterilerine düzgün hizmet veren bir firma. Sorunlarınıza ve taleplerinize kalıcı çözüm bulmak için çekinmeden ulaşabilirsiniz.

erkan kavlak

Kliniğimizdeki laptopumuzda ciddi bir teknik arıza oluştu. Hızlı bir şekilde yerinde müdahale edildi ve sorun çözüldü. Onarım maliyetide gayet uygundu. Tavsiye edeceğim bir işletme.

Barbaros Filek

Hızlı çözümleri sayesinde yıllık bakım anlaşması imzalandı. her sorunda uzaktan yada yerinde servis ile çözüm sağlıyorlar. teşekkürler.

Tuzla Bilgisayar Tamircisi

  • Tuzla Bilgisayar Tamircisi
  • Bilgisayar Tamircisi Tuzla
  • İstanbul Bilgisayar Tamircisi
  • Bilgisayar Tamircisi İstanbul
  • Onsa Bilgisayar Adresi
  • Onsa Bilgisayar İletişim Bilgileri
Tuzla bilgisayar tamircisi onsa bilgisayar iletişim bilgileri ve adresi, bilgisayar tamircisi tuzla adresleri, Onsa Bilgisayar iletişim bilgileri
Onsa Bilgisayar

Tuzla bilgisayar tamircisi onsa bilgisayar iletişim bilgileri ve adresi, bilgisayar tamircisi tuzla adresleri, Onsa Bilgisayar iletişim bilgileri

Servis Türü: Teknik Servis

Fiyat: 100 - 2000

Para birimi: TL

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir