İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazıların kategorisi: “Sistem ve Ağ”

Bilgisayar Tamircisi, sizlere her alanda hizmet sunmaktadır. Sistem ve Ağ kategorisinde Sistem ve Ağ Uzmanları için ipuçları yer almaktadır. Ağ yapınızda olan sorunlar ve çözümleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

En Hızlı DNS Adresleri 2023

Herkese merhabalar bu konumuzda en hızlı DNS adresleri 2023 yılında hangileri ? sorusunun cevabını vereceğiz. Günümüzde bir çoğumuz internetimizi DNS adresleri değiştirerek kullanmaktayız. Fakat kullanılan DNS adresleri arasında büyük hız farkı olabiliyor. Bizde sizler için bu konumuzda en hızlı dns adresleri hangileri sorusunun cevabını hazırladık.

İphone Şirket Maili Kurma

İphone Şirket Maili Kurma resimli anlatım. İphone a şirket maili kurma nasıl yapılır ? Şirket maili kurma iphone telefonda yapmak için konumuzu dikkatli bir şekilde okuyunuz.

İnternet Hızı Arttırma Nasıl Yapılır 2021

Herkese merhabalar arkadaşlar bu konumuzda internet hızı arttırma nasıl yapılır bu konu hakkında bir kaç ipucu vereceğim. Hemen hemen artık her evde internet kullanılıyor. Fakat kullandığımız internet hızı sizleri tatmin etmeyebilir. Bu konuda sizlere internet paketinizi yükseltmeden internet hızı arttırma nasıl yapılır ? sorusunun cevabını sizler için hazırladık. Faka bu hız arttırma ile çok büyük bir artışlar beklememek gerekiyor ama upload ve download hızlarınıza etki edeceğini garanti edebilirim. Dilerseniz internet hızı arttırma 2021 konumuza geçelim.

DNS Sunucusu Yanıt Vermiyor Hatası Çözümü

Herkese merhabalar bu konumuzda DNS sunucusu yanıt vermiyor hatası çözümü nasıl bunu anlatacağım. DNS sunucusu yanıt vermiyor bir çok bilgisayar kullanıcısının karşılaşabileceği bir sorundur. Bu hata sizin internette gezinmenizi engelleyebilir. Bu sorunu çözebilmek için önce nedenini bulmamız gerekiyor. Peki bu bu sorunun nedenleri nelerdir ve çözümleri nedir ? Bunları inceleyelim.