İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazıların kategorisi: “Donanım”

Bilgisayar tamircisi donanım parçaları hakkında bilgiler , donanım arızaları ve çözümleri hakkında yorumlar bu kategoride

Bilgisayarım Çok Yavaşladı Çözümü

Herkese merhabalar, Bilgisayarım çok yavaşladı çözümü nedir ? sorusunun cevabını her yerde aradıysanız ve bulamadıysanız bu konuyu mutlaka okumanızı öneririm. Dönem artık bilgisayar dönemi evet bunu kabul ediyoruz fakat bu döneme ayak uydurabilmek için hızlı bilgisayar şart. Siz hızlı bilgisayar aldınız bir süre sonra sinir edici şekilde yavaşladıysa çözümü var. Eğer sizde bilgisayarım çok yavaş ne yapabilirim diyorsanız konumuzu okumanızı tavsiye ederim.

Bilgisayar Fanı Çok Ses Çıkarıyor Çözümü

Herkese merhabalar bu konumuzda bilgisayarlarımızda bir süre sonra çoğumuzun yaşadığı bir sorun olan bilgisayar fanı çok ses çıkarıyor çözümü hakkında bilgiler paylaşacağım. Bilgisayar fanı çok ses çıkarıyor ise endişe etmenize gerek yok bu sorunu sizlere anlatacağımız yöntemler ile çözebilirsiniz. Bilgisayar fanı çok ses yapıyor ise aşağıda yazan yöntemler ile bu sesi en az seviyeye indirebilirsiniz.

Input Not Supported Hatası Windows 10

Input Not Supported hatası bilgisayar ile monitör arasında oluşan bir sorundan oluşan hatadır. Input Not Supported hatası bilgisayarınız ile monitör arasında genellikle çözünürlük uyuşmazlığı olduğu zaman karşınıza çıkabilir. Bu hatanın dilimizde karşılığı ise giriş desteklenmiyor demektir. Input Not Supported  hatası ile genellikle bilgisayar açılışında ya da oyun ve ya bir program açılışında karşımıza çıkabilmektedir. Bu hata hakkında gelen bir çok soruya istinaden sizlere bu konumuzda Input Not Supported hatası çözüm yöntemi nedir bundan bahsedeceğiz. Genellikle Input Not Supported hatası Windows 10 bilgisayarlar ile karşımıza gelmektedir. Bu konuda yer alan çözüm yolu ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz.