İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazıların kategorisi: “İpuçları”

Bilgisayar için ipuçlarını bu kategoride bulabilirsiniz. Bilgisayarlar hakkında işinize yarayacak ipuçları bu kategoride sizler için uzmanlarımız tarafından yazılmaktadır.

Bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı

Herkese merhabalar, bu konumuzda sizlere bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı sorusunun cevabını anlatacağız. Eğer bilgisayarınızın ekranı ters dönmüş ise ve geri düzeltme işlemini yapamadıysanız ve bilgisayar ekranı nasıl döndürülür araştırması yapıyorsanız bu konumuzda bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Windows 10 ürün anahtarı bulma

Bu konumuzda sizlere Windows 10 ürün anahtarı bulma yöntemini göstereceğiz. Bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz windows bir key ile orjinal hale gelmektedir. Aksi durumda windows işletim sisteminin her özelliklerini kullanamazsınız. Bilgisayarınızda kurulu olan windows 10 ürün anahtarı yeniden kurulumlar da Windows etkinleştirme için tekrar kullanılabilir. Eğer windows ürün anahtarını unuttuysanız ve bilgisayarınıza window 10 kurulum yapacaksanız bu yöntem ile windows ürün anahtarı bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 10 Wifi Şifresi Öğrenme

Herkese merhabalar, bu konumuzda Windows 10 Wifi şifresi öğrenme yöntemini göreceksiniz. Evinizde, iş yerinizde ve ya her hangi bir yerde Windows 10 bilgisayarda wifi ile internete bağlı iseniz başka bir cihazdan da bağlanmak istiyorsanız fakat wifi şifresini bilmiyorsanız Windows 10 wifi şifresi görme işlemini bu konuda öğrenebilirsiniz.

Microsoft Edge Kaldırma (Windows 10)

Herkese merhabalar arkadaşlar bu konumuzda Microsoft Edge kaldırma nasıl yapılır bunu öğreneceğiz. Konularımızı artık eğitim tarzında daha anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Arada yanlışlarımız olursa lütfen bizleri uyarın. Microsoft Edge kaldırma Windows 10 işletim sisteminde çok kolay bir şekilde kaldırılabilir.

Bilgisayar Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Herkese merhabalar bugün sizlere belki de bilgisayarınız için hayat kurtarıcı bir bilgi hazırlamaya karar verdik. Bilgisayar yedekleme nasıl yapılır ? Bizlere bu konuda bir çok kişi tarafından sorular yöneltiliyor. Özellikle firma yetkilileri bizlere bu konuda çok soru yöneltiyor ve bu konuda hizmet vermekte olduğumuz büyük firmalarda yer almakta. Bizde şahıslar için de bu bilgiyi paylaşmak istedik. Bilgisayar yedekleme Windows 10 işletim sisteminde nasıl yapılır ? Bu konumuzda sizler için anlattık.

Mission News Theme by Compete Themes.