İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ankara Monster Mağazası

2005 yılında yüksek performanslı bilgisayar üretimi alanında hizmete başlayan Monster Bilgisayar git gide büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. İlk mağazasını 2015 yılında İstanbul Kadıköy’de hizmete açan Monster ikinci mağazasını İzmir’de hizmete açtı. Mağaza yatırımlarına devam eden Monster Ankara Mağazası da 13 Ekim tarihinde hizmete girdi.

Ankara Monster Mağazası

Avrupa’nın en büyük bilgisayar mağazası olan Monster Ankara Mağazası hizmete açıldı. Sadece oyun bilgisayarı ve oyun alanında donanımlara ulaşabileceğiniz mağazada ziyaretçiler bizzat bilgisayarları deneyebilmektedir. Sizlerde Monster Ankara Mağazasına gelerek istediğiniz bilgisayarı satın almadan önce deneyebilirsiniz.

Monster Teknik Servis

Ankara Monster Mağazası sadece satış değil aynı zamanda Monster müşterilerine teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Monster kullanıcıları bilgisayarlarında oluşacak herhangi bir teknik sorunda Monster Ankara Mağazasına gelerek teknik servis hizmeti alabilirler.

Ankara Monster Mağazası

Monster Ankara Mağazası, Avrupa'nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası olan Ankara Monster Mağazası iletişim bilgiler ve adresi

Servis Türü: Bilgisayar Satışı

Fiyat: 10.000 - 121.000

Para birimi: TL

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir