Ankara Monster Mağazası

Paylaş

2005 yılında yüksek performanslı bilgisayar üretimi alanında hizmete başlayan Monster Bilgisayar git gide büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. İlk mağazasını 2015 yılında İstanbul Kadıköy’de hizmete açan Monster ikinci mağazasını İzmir’de hizmete açtı. Mağaza yatırımlarına devam eden Monster Ankara Mağazası da 13 Ekim tarihinde hizmete girdi.

Ankara Monster Mağazası

Avrupa’nın en büyük bilgisayar mağazası olan Monster Ankara Mağazası hizmete açıldı. Sadece oyun bilgisayarı ve oyun alanında donanımlara ulaşabileceğiniz mağazada ziyaretçiler bizzat bilgisayarları deneyebilmektedir. Sizlerde Monster Ankara Mağazasına gelerek istediğiniz bilgisayarı satın almadan önce deneyebilirsiniz.

Monster Teknik Servis

Ankara Monster Mağazası sadece satış değil aynı zamanda Monster müşterilerine teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Monster kullanıcıları bilgisayarlarında oluşacak herhangi bir teknik sorunda Monster Ankara Mağazasına gelerek teknik servis hizmeti alabilirler.

Bayi Sorumlusu, Türkiye'nin her yerinden bizle çalışmak isteyen bilişim firmaları ile görüşmeleri sağlayarak bizimle çalışan firmalara Bilgisayar Tamircisi ile müşteri ayrıcalığı sunmak için çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir