Bilgisayar Tamircisi

Ankara Monster Mağazası

ADRES
Çukurambar Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya İş Merkezi No: 8/A Çankaya / ANKARA
TELEFON
GSM
0(216 ) 449 49 36
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2005 yılında yüksek performanslı bilgisayar üretimi alanında hizmete başlayan Monster Bilgisayar git gide büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. İlk mağazasını 2015 yılında İstanbul Kadıköy’de hizmete açan Monster ikinci mağazasını İzmir’de hizmete açtı. Mağaza yatırımlarına devam eden Monster Ankara Mağazası da 13 Ekim tarihinde hizmete girdi.

Ankara Monster Mağazası

Avrupa’nın en büyük bilgisayar mağazası olan Monster Ankara Mağazası hizmete açıldı. Sadece oyun bilgisayarı ve oyun alanında donanımlara ulaşabileceğiniz mağazada ziyaretçiler bizzat bilgisayarları deneyebilmektedir. Sizlerde Monster Ankara Mağazasına gelerek istediğiniz bilgisayarı satın almadan önce deneyebilirsiniz.

Monster Teknik Servis

Ankara Monster Mağazası sadece satış değil aynı zamanda Monster müşterilerine teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Monster kullanıcıları bilgisayarlarında oluşacak herhangi bir teknik sorunda Monster Ankara Mağazasına gelerek teknik servis hizmeti alabilirler.

Ankara Monster Mağazası

Monster Ankara Mağazası, Avrupa'nın en büyük oyun bilgisayarı mağazası olan Ankara Monster Mağazası iletişim bilgiler ve adresi

Ankara Monster Mağazası Ankara Monster Mağazası Ankara Monster Mağazası Ankara Monster Mağazası Ankara Monster Mağazası

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

DMCA.com Protection Status