Bolu Genç Bilgisayar

Bolu Genç Bilgisayar, uzman kadrosu ile Bolu ve Batı Karadeniz illerine hizmet veren bilgisayar tamircisi firmaları arasında yer almaktadır.

Paylaş

Bolu Genç Bilgisayar, Bolu’da hizmet veren köklü bilgisayar tamircisi firmaları arasında yer almaktadır. Bolu’nun merkezinde yer alan firma Bolu ilinde her bölgeye hizmet vermektedir. Bilgisayar alanında her türlü teknik servisi sunan Genç Bilgisayar aynı zamanda bilgisayar ve bilgisayar malzemeleri satışı da yapmaktadır. Bolu Genç Bilgisayar, her marka ve modelde bilgisayar, tablet ve yazıcı tamiri, bakımı ve satışı yapmaktadır. Genç Bilgisayar aynı zamanda güvenlik kamerası işlerinizi de yapmaktadır. Genç Bilgisayar geniş iş alanı ile Bolu ve Batı Karadeniz illerine hizmet veren profesyonel teknik kadroya sahip bir firmadır. Müşterilerine her zaman daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştiren firma aynı zamanda stoklu çalışma ile sürekli ürün temin edebilmektedir. Genç Bilgisayar brother, exper ve samsung bayiliklerine sahiptir. Bolu bilgisayar tamircisi firması olan Genç Bilgisayar yerinde servis ve uzaktan destek de sunmaktadır. Aynı zamanda firma erkankir.com adresi üzerinden online satış da yapmaktadır. Buda firmanın daha fazla kitleye ulaşmasını sağlıyor. Firma aynı zamanda Dia Muhasebe programı Bolu Bayisi ve teknik servisliğinide üstlenmektedir.

Bolu Genç Bilgisayar Hizmetleri ;

  • Bilgisayar Onarımı
  • Tablet Tamiri
  • Yazıcı Bakımı ve Tamiri
  • Kartuş ve Toner Dolumu
  • Dia Muhasebe Programı Satış ve Teknik Servisi
  • Güvenlik Kamerası Kurulumu ve Bakımı

Yukarıda bilgilerde yer alan firmanın web sitesinden online olarak kendi isteğinize göre bilgisayar toplama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bayi Sorumlusu, Türkiye'nin her yerinden bizle çalışmak isteyen bilişim firmaları ile görüşmeleri sağlayarak bizimle çalışan firmalara Bilgisayar Tamircisi ile müşteri ayrıcalığı sunmak için çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar