22.06.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

Koçak Bilgisayar Antalya

ADRES
Kızıltoprak Mah. 917. Sk. Yediarıklar Sitesi D blok 13/A Muratpaşa / Antalya
TELEFON
GSM
0543 420 18 48
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Antalya’nın her bölgesine hizmet veren Koçak Bilgisayar hem teknik servis hemde bilgisayar satışı ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.  2006 yılında kurulan Koçak Bilgisayar, Antalya Bilgisayar Tamircisi firmaları arasında bilindik firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerin memnuniyeti açısından profesyonel destek sunan bilgisayar tamircisi firması Antalya’da her bölgeye destek hizmeti sunmaktadır. Koçak Bilgisayar sadece bilgisayar tamiri değil bilişim alanında bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmetler arasında ikinci el bilgisayar alım satımı, bilgisayar donanım ürünleri satışı, network çözümleri web tasarım gibi bilişim alnında bir çok alanda uzman kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca Koçak Bilgisayar firmalar ve çoklu bilgisayar bulunan ortamlar için yıllık bakım anlaşması hizmeti de sunmaktadır.

Koçak Bilgisayar Antalya Hizmetleri

  • Bilgisayar, Tablet, Notebook ve bunların yan ürünleri satışı, teknik desteği
  • Veri Kurtarma hizmeti
  • Network (Ağ) Sistemleri kurulumu ve onarımı
  • WEB Tasarımları hazırlama
  • Güvenlik Kamera Sistemleri projelendirme kurulumlarını yapma, bakım hizmetlerini verme
  • kurulu bilgisayar sistemlerinin “Yıllık Bakım” Anlaşmalarıyla periyodik bakımlarını yapma ve satış sonrası destek vererek tüm ihtiyaçlarınızın tek bir noktadan kolayca çözülmesine yardımcı oluyoruz.

 

Koçak Bilgisayar Antalya Koçak Bilgisayar Antalya Koçak Bilgisayar Antalya Koçak Bilgisayar Antalya Koçak Bilgisayar Antalya Koçak Bilgisayar Antalya

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ