Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilgisayartamircisi.com/html/wp-content/themes/safirrehber/settings.php on line 21

Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilgisayartamircisi.com/html/wp-content/themes/safirrehber/settings.php on line 22
Çankırı Kervan Bilgisayar - Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
13.11.2019 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Size En yakın Bilgisayar Tamircisi

Çankırı Kervan Bilgisayar

ADRES
Yeni Mahalle İ.Hakkı Karadayı Caddesi Sevgi Apt.No:3
FAKS
0 (376) 212 04 33
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Çankırı Bilgisayar Tamircisi firmaları arasında yer alan Kervan Bilgisayar, Bilgisayar ve notebook tamiri, güvenlik sistemleri ve alt yapı hizmetleri vermektedir.

Data center Sistemleri , Data-Telefon-Fiber Altyapı sistemleri, Yerel-Uzak  Kablolu-Kablosuz Ağ Çözümleri, İnternet ve Telekomünikasyon  Çözümleri alanlarında, her boyuttaki müşterilerine, proje öncesi eğitim, danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, yüksek  performanslı sistem tasarımı, cihaz-teknoloji seçimi ve tedariki konularında, entegre sistem projeleri sunar.

Bilgisayar Teknik Servis kapsamında yaptığımız hizmet siz değerli müşterilerimizin it sorunları ile alakalı tüm sorunlarını kapsamına almaktadır.

Kervan Bilgisayar’ın  ürün gamında, Data Center Soğutma Çözümleri, Yapısal Kablolama ürünleri Fiber optik ürünler, reglet krone bağlantı elemanları, telekomünikasyon  ürünleri, diğer haberleşme  pasif ürünler, koaksiyal ürünler, telekom test ve ölçü aletleri,  audio / video ürünler, otomasyon  sistemleri veri iletişim ürünleri bulunuyor.

Kervan Bilgisayar’ın  iyi eğitimli  uzman kadrosunun kurduğu yapısal kablolama ile şirketlerin  alt yapı performansları artarak güvenilir bir hal kazanıyor. Böylece Ses, data ve video aktarımlarında herhangi bir sorunla karşılaşılmıyor.

Çankırı Kervan Bilgisayar Hizmetlerimiz ;

  • Anakart ve Birimleri Tamiri
  • Data Kurtarma
  • Güvenlik Sistemleri
  • Telefon Santrali Kurulumu
  • Led, LCD TV ve Monitör Tamiri
  • Bilgisayar ve Laptop Tamiri
  • Tablet Tamiri
  • UPS Tamiri

 

Çankırı Kervan Bilgisayar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
TurkNet arkadasini getir kampanyası ile bu link üzerinden abone olursanız TurkNet 1 ay ücretsiz kullanım hakkına sahip olacaksınız
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ