İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “windows güncelleme”

Windows Güncelleştirmeleri Önemi

Kullandığımız bilgisayarların yüzde doksanı windows işletim sistemine sahiptir. Bu her konuda bahsettiğim gibi evde ofiste her yerde geçerli. Kullandığımız windows yazılımlarının lisanslı olmasının önemini bilmeyen yoktur diye tahmin ediyorum. Zira Microsoft zaten bu konuda gerekli uyarılarda zaten bulunuyor. Sadece Microsoft değil bilgisayar alanında faaliyette bulunan bütün herkes Microsoft işletim sisteminin lisanslı olmasının önemini vurguluyor. Nedeni ise gelen güncellemeleri alabilmek ve daha sağlıklı bir bilgisayara sahip olmak. Peki windows güncelleştirmeleri önemi nedir ? Windows güncelleştirmeleri neden bu kadar önemli ? Bu konumuzda sizlere windows güncelleştirmeleri neden çok önemli anlatmaya çalıştık.

Windows 10 Renk Değiştirme Ayarları

Windows 10 günümüzde en yaygın kullanılan işletim sistemi oldu. Windows 10’da gelen yeni güncellemeler ile kullanılan rengi kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Windows 10 renk değiştirme işlemi ise çok basit bir kaç adımdan oluşmaktadır. Windows 10 1903 sürümü ile gelen içerik oluşturucu güncellemesi ile kullanıcılarına sağladığı renk değiştirme ayarı ile kendi renginizi seçebilirsiniz. Windows 10 renk değiştirme ayarı nereden ve nasıl yapılır  ? Sorusunun cevabını ise sizlere bu konumuzda anlatıyoruz.

Windows 10 Güncelleme Hatası ve Çözümü

Bilgisayar kullanıcıları windows 10 güncelleme sırasında bazı hatalar ile karşılaşabilirler. Windows 10 güncelleme hatası ve çözümü hakkında detayları bu konumuzda ele alacağız. Eğer sizde Windows 10 güncellerken bir hata ile karşılaşırsanız konumuzu okuyarak bu hatanın çözüm yollarını öğrenebilirsiniz.Günümüzde kullanılan bütün bilgisayarlar artık windows 10 yazılımına geçti diyebiliriz. Microsoft firması son olarak windows 7 desteğini keseceğini açıkladıktan sonra ve windows 7’den windows 10’a geçişler ücretsiz olduğu için günümüzde hemen hemen bütün bilgisayarlar Windows 10’a geçmiş durumda diyebiliriz. Zaten günümüzde işletim sistemli alınan bütün bilgisayarlar artık Windows 10 işletim sistemi ile geliyor. Fakat Windows 10 işletim sisteminde bazı sorunlar çıkabilmekte. Bu sorunlardan birisi Windows 10 güncelleme hatası oluyor. Windows 10 güncelleme hatası ve çözümü hakkında detaylar konumuzda.