İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bursa Bilim ve Teknoloji Fuarı Açıldı

Bilişim uzmanlarının merakla ve heyecanla beklediği fuar bugün kapılarını ziyaretçilerine açtı. Bursa’da düzenlenen fuar bilişim uzmanlarının çok ilgisini çekecek gibi duruyor.  Bilişim sektöründe her alanda stantların bulunduğu fuarı 14 Ekim tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz. Fuarla ilgili detaylı bilgiler haberimizde.

Bursa bilim ve teknoloji fuarı Network Fuarcılık ve Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi ortaklığı ile düzenleniyor. Bilgisayar ve bilişim alnında her kategoriden standın yer aldığı fuarda yazılım, donanım ve teknoloji alanında taze projelerin tanıtımlarına göz atabilirsiniz. Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen fuar bilişim sektöründe çalışanların büyük ilgisini çekecek gibi duruyor.

Çok büyük bilişim firmalarının yer aldığı fuarda firmaların Ar-Ge merkezlerinin geliştirdikleri yeni projelere tanıklık etmenizi sağlayacak. Bilişim alanında en büyük fuarlardan biri olan Bursa bilim ve teknoloji fuarı siz değerli bilişim sektörü çalışanlarına yeni fikirler katabilir.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş,  “Sayın Cumhurbaşkanımız özellikle yerlilik ve millilik üzerinde çok duruyor. Bu ülkede 81 milyon nüfus ve ciddi de bir potansiyel varsa biz niçin çok daha iyi işlere imza atmayalım? İnşallah bu fuarımız da buna aracılık eder.” dedi.

Fuarı Ziyaret Etmek İsteyenler İçin Adres Bilgileri

Adres : Santral Garaj Mahallesi, Atatürk Kongre Kültür Merkezi, 16099 Osmangazi/Bursa

Telefon : (0224) 272 16 00

Bitiş Tarihi : 14 Ekim 2018

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.