İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “windows”

Kısayol Oklarını Kaldırma

Windows Kısayol Oklarını Kaldırma Nasıl Yapılır ? Masaüstü kısayol okları kaldırma hem programsız hem programlı resimli anlatımı bu sayfada.

Bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı

Herkese merhabalar, bu konumuzda sizlere bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı sorusunun cevabını anlatacağız. Eğer bilgisayarınızın ekranı ters dönmüş ise ve geri düzeltme işlemini yapamadıysanız ve bilgisayar ekranı nasıl döndürülür araştırması yapıyorsanız bu konumuzda bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Windows 10 ürün anahtarı bulma

Bu konumuzda sizlere Windows 10 ürün anahtarı bulma yöntemini göstereceğiz. Bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz windows bir key ile orjinal hale gelmektedir. Aksi durumda windows işletim sisteminin her özelliklerini kullanamazsınız. Bilgisayarınızda kurulu olan windows 10 ürün anahtarı yeniden kurulumlar da Windows etkinleştirme için tekrar kullanılabilir. Eğer windows ürün anahtarını unuttuysanız ve bilgisayarınıza window 10 kurulum yapacaksanız bu yöntem ile windows ürün anahtarı bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.