İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamircisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler arasında bilgisayar tamiri yer almaktadır. Bilgisayar tamiri konusunda uzman kadromuz ile bilgisayar yazılım ve donanım sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Bilgisayarınızda oluşan teknik problemlere karşı sizlere olabildiğince hızlı çözümler sunarak bilgisayarınızın en kısa sürede sizlere ulaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekibimiz uzman teknisyenlerden oluşmakta ve bilgisayarınızda oluşan sorunları sizlere rapor ederek tamir sürecine başlamaktadır. Bu sayede oluşacak olan maliyet hakkına müşterilerimize ön bilgi verilmektedir. Müşteri onayı sonrası tamir süresi başlamaktadır. Ankara bilgisayar tamircisi firmaları arasında öde gelen firmalar arasında yerini alan Bilgisyar Tamircisi garantili bilgisayar tamiri hizmeti ile müşteri memnuniyetini gözeterek işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Bilgisayar Tamiri ve Onarım Süreci

 • Müşteriden bilgisayar sorunları hakkında bilgi alınır ve teknik servis formu hazırlanır,
 • Teknik servisimize getirilen her bilgisayar öncelik müşteri yanında kontrol edilerek teslim alınır,
 • Bilgisayar teknik servisimizde tamir sürecine girer ve bulunana teknik sorunlar rapor haline getirilerek müşteriye sunulur,
 • Oluşan sorunların çözüm maliyetleri müşteriye bildirilir müşteriden alınacak onay sonrasında tamir süreci başlar,
 • Oluşan sorunlara göre tamir süresi belirtilir,
 • Tamir süreci bittikten sonra müşteri bilgilendirilir,
 • Müşteriye verilen teknik servis formu ile müşteri bilgisayarını teslim alır.

Onarım Takip Sistemi

Müşterilerimize sunduğumu bir diğer hizmet ise onarım takip sistemidir. Bu sistem ile bilgisayarınızın onarım sürecini canlı olarak takip edebilirsiniz. Bu sistemde bilgisayarınızda uygulanan işlemler adım adım sizlere sunulmaktadır. Bilgisayarınızı bizlere teslim ettiğiniz zaman müşteri formunda yer alan kullanıcı adı ve şifre ile takip sistemine giriş yaparak bu süreci takip edebilirsiniz.

Tamir Sonrası Garanti

Bilgisayarınızda yapılan işlemler Bilgisayar Tamircisi tarafından garanti altına alınmaktadır. Garanti süreci yapılan işleme göre 1 Ay ile 6 Ay arasında değişiklik göstermektedir. Bu süreçte yapılan işlemler hakkında herhangi bir problem yaşanması ve ya aynı sorunun tekrar nüksetmesi durumunda ücretsiz olarak tekrar tamir süreci başlamaktadır. Garanti bazı istisna sorunlar haricinde bütün teknik servis işlemlerinde geçerlidir.

Tamir Sürecinde Bilgisayar Temini

Bilgisayarınızı bizlere teslim ettiğiniz zaman tamir süreci 2 Haftadan fazla bir zaman sürmesi durumunda sizlere bu süre zarfında işlerinizin aksamaması adına bilgisayar temini sunmaktayız. Müşterilerimizin mağdur olmaması adına sunduğumuz bu hizmet sayesinde işleriniz aksamadan devam eder.

Hizmetlerimiz

Bilgisayar Tamircisi, Ankara Bilgisayar Tamiri firması olarak sizlere bilgisayar teknik servis konusunda verdiğimiz hizmetlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

 • Bilgisayar Donanım Sorunları
 • Bilgisayar Yazılım Sorunları
 • Laptop Tamiri
 • Laptop Donanım Sorunları
 • Blgisayar Ana Kart Tamiri
 • Laptop Ana Kart Tamiri
 • Laptop Donanım Sorunları

Bilgisayarda yaşadığınız bütün teknik sorunlara profesyonel kadromuz ile çözüm üretiyoruz.

Bilgisayar Tamiri Onarım Takip Sistemi

Bilgisayar Tamircisi olarak yapılan işlemleri online takip sistemi ile sizlere adım adım sunmaktadır.

Bilgisayar Tamiri Kaç Gün Sürer

Bilgisayarınızda oluşan problemlere göre bilgisayar tamir süreci 1 hafta ile 4 hafta sürebilmektedir.

Bilgisayar Tamiri Maliyeti Ne Kadar Olur ?

Bilgisayarınızda oluşan problemlere göre maliyet değişiklik gösterebilir. Maliyet bilgisayar onarımı öncesinde sizlere sunulur ve sizin onayınız tamir süreci başlar.

Ankara Dışı Teknik Servis Hizmeti Var Mı ?

Ülkemizin her yerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bilgisayarınızı bizimle iletişime geçtikten sonra adresimize karşı ödemeli kargo ederek teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Yerinde Bilgisayar Tamiri Hizmeti Var Mı ?

Ankara’nın her yerine yerinde teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Bizleri arayı randevu almanız yeterlidir. Ankara’nın neresinde olursanız olun ekibimiz sizlere ulaşacaktır.