İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “donanım sorunları”

Bilgisayar Fanı Çok Ses Çıkarıyor Çözümü

Herkese merhabalar bu konumuzda bilgisayarlarımızda bir süre sonra çoğumuzun yaşadığı bir sorun olan bilgisayar fanı çok ses çıkarıyor çözümü hakkında bilgiler paylaşacağım. Bilgisayar fanı çok ses çıkarıyor ise endişe etmenize gerek yok bu sorunu sizlere anlatacağımız yöntemler ile çözebilirsiniz. Bilgisayar fanı çok ses yapıyor ise aşağıda yazan yöntemler ile bu sesi en az seviyeye indirebilirsiniz.

Input Not Supported Hatası Windows 10

Input Not Supported hatası bilgisayar ile monitör arasında oluşan bir sorundan oluşan hatadır. Input Not Supported hatası bilgisayarınız ile monitör arasında genellikle çözünürlük uyuşmazlığı olduğu zaman karşınıza çıkabilir. Bu hatanın dilimizde karşılığı ise giriş desteklenmiyor demektir. Input Not Supported  hatası ile genellikle bilgisayar açılışında ya da oyun ve ya bir program açılışında karşımıza çıkabilmektedir. Bu hata hakkında gelen bir çok soruya istinaden sizlere bu konumuzda Input Not Supported hatası çözüm yöntemi nedir bundan bahsedeceğiz. Genellikle Input Not Supported hatası Windows 10 bilgisayarlar ile karşımıza gelmektedir. Bu konuda yer alan çözüm yolu ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Bilgisayar Her Açılışta BİOS Sıfırlama Hatası ve Çözümü

Bilgisayar her açılışta bios sıfırlama hatası veriyorsa bilgisayarınızda bir sorun var demektir. Bios sıfırlama hatası bir kaç nedenden kaynaklı olabilir. Bios sıfırlama hatası çözümleri araştıranlar için bu konumuzda bu sorundan ve çözümlerinden bahsedeceğiz. Bu sorunla karşılaşan kişiler bu konumuzda bahsedeceğimiz yöntemler ile bu sorunu çözüme ulaştırabilir.

USB Bellek Biçimlendirme Sorunu

Herkese merhabalar. Bu konumuzda sizlere USB Bellek Biçimlendirme sorunu hakkında çözüm yöntemi sunacağız. Bazı durumlarda USB bellek biçimlendirme yapmak zorunda kalabiliyoruz. Biçimlendirme yaparken ise çok sık olmasa da Windows biçimlendirmeyi tamamlayamadı hatası ile karşılaşıyoruz. Eğer sizde böyle bir hata ile karşılaştıysanız bu hatanın çözümünü bu konumuzdan bulabilirsiniz.

Laptop Kapandı Geri Açılmıyor Çözüm

Bilgisayar Tamircisi adresinde sizler için çözüm yazıları paylaşımına başlamış bulunuyoruz. Laptop kapandı geri açılmıyor sorunu da en çok yaşanan sorunların başında gösterilebileceği için buradan başlamak istedik. En çok yaşanan sorunlardan başlayıp bütün sorunlara sorun-çözüm şeklinde cevaplar oluşturmaya devam edeceğiz. Peki laptop kapandı geri açılmıyor sorunu neden olur ve çözümü nedir ? Uzman teknik kadromuz sizler için cevaplıyor.