İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türk Telekom Enflasyona Destek İnternete Zam Yok

Teknoloji markaları Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’ın açıklamış olduğu enflasyonla topyekün kampanyasına destek olmaya devam ediyor. Turkcell’den den sonra Türk Telekom enflasyona destek kapsamında internete zam yapmayacağını açıkladı. İşte Türk Telekom’un düzenlediği kampanya hakkında detaylar.

Enflasyonla mücadele için yapılan Enflasyonla topyekün programına teknoloji ve telekomünikasyon firmalarından bir bir destek mesajları gelmeye devam ediyor. İlk destek Turkcell’den gelmişti daha sonra ise Türk Telekom’dan destek açıklaması geldi. Türk Telekom resmi twitter sayfasından yaptığı açıklama ile kampanyaya destek olduklarını bildirdi.

TÜRK TELEKOM İNTERNETE ZAM YOK

Turkcell markasının düzenlediği kadar büyük bir atılım olmasa da Türk Telekom firması da düzenlediği kampanya ile enflasyona destek programına katkıda bulundu. Sosyal medya hesabından duyurulan kampanyada 2019 yılana kadar hiç bir internet ücretine zam yapılamayacağı açıklandı. Destek programı içeriğinde Türk Telekom’dan yeni kampanyalar ve indirimlerde önümüzdeki günlerde duyurulabilir. Yeni indirim ve kampanya olursa sizlere bu sayfadan duyuracağız.

TÜRK TELEKOM ENFLASYONA DESTEK KAMPANYASI DUYURUSU

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.