26.06.2022 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

Türk Telekom Enflasyona Destek İnternete Zam Yok

Türk Telekom Enflasyona Destek programı kapsamında sosyal medya hesabından 2019 yılına kadar internete zam yapmayacağını duyurdu. Detaylar haberimizde.

Türk Telekom Enflasyona Destek İnternete Zam Yok

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Teknoloji markaları Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’ın açıklamış olduğu enflasyonla topyekün kampanyasına destek olmaya devam ediyor. Turkcell’den den sonra Türk Telekom enflasyona destek kapsamında internete zam yapmayacağını açıkladı. İşte Türk Telekom’un düzenlediği kampanya hakkında detaylar.

Enflasyonla mücadele için yapılan Enflasyonla topyekün programına teknoloji ve telekomünikasyon firmalarından bir bir destek mesajları gelmeye devam ediyor. İlk destek Turkcell’den gelmişti daha sonra ise Türk Telekom’dan destek açıklaması geldi. Türk Telekom resmi twitter sayfasından yaptığı açıklama ile kampanyaya destek olduklarını bildirdi.

TÜRK TELEKOM İNTERNETE ZAM YOK

Turkcell markasının düzenlediği kadar büyük bir atılım olmasa da Türk Telekom firması da düzenlediği kampanya ile enflasyona destek programına katkıda bulundu. Sosyal medya hesabından duyurulan kampanyada 2019 yılana kadar hiç bir internet ücretine zam yapılamayacağı açıklandı. Destek programı içeriğinde Türk Telekom’dan yeni kampanyalar ve indirimlerde önümüzdeki günlerde duyurulabilir. Yeni indirim ve kampanya olursa sizlere bu sayfadan duyuracağız.

TÜRK TELEKOM ENFLASYONA DESTEK KAMPANYASI DUYURUSU

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

DMCA.com Protection Status