30.05.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Dönüştürme (UDF to PDF)

UDF uzantılı dosyayı PDF’ye çevirme yöntemi nedir UDF dosya PDF’ye nasıl çevrilir bu soruların cevaplarını bu konumuzda

UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Dönüştürme (UDF to PDF)

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Devlet kurumlarının çoğunda kullanılan dosya uzantısı olan UDF uzantılı dosyayı PDF’ye çevirme yöntemi nedir UDF dosya PDF’ye nasıl çevrilir bu soruların cevaplarını bu konumuzda anlatacağız. Öncelikle UDF uzantılı dosyayı açmak için “Uyap Doküman Editör” programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Bu program dışında UDF uzantılı dosyaları açmak pekte mümkün değildir.

Ama günümüzde bu tür belgeler için bizlerin kullandığı en yaygın uzantı “PDF” uzantısıdır. PDF uzantılı dosyaları ücretsiz olan Acrobat Reader ve ya internet tarayıcıları ( EDGE, Chrome, Mozilla…) ile kolay bir şekilde açılabilir.

UDF PDF Çevirme Nasıl Yapılır ?

UDF uzantılı dosyayı PDF’ye çevirme işlemi içinde Uyap Editör Programına ihtiyaç vardır. Şimdi UDF PDF çevirme adımlarına geçelim.

UDF PDF çevirme adımları sırası ile takip ediniz. Bu adımlar ile UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Dönüştürme işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Uyap Editör Programını Bilgisayarınıza Kurun

UDF Uzantılı Dosyayı PDF'ye Dönüştürme Uyap editör indir

u003cstrongu003eUDF PDF çevirmeu003c/strongu003e işlemi için Uyap Editör Programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Programı orjinal sitesinden indirmek için u003ca href=u0022https://www.uyap.gov.tr/UYAP-Editoru0022 target=u0022_blanku0022 rel=u0022noreferrer noopeneru0022u003eu003cstrongu003eburayau003c/strongu003eu003c/au003e tıklayın. İndirdiğiniz Uyap Editör Programını bilgisayarınıza kurun.

UDF Uzantılı Dosyayı Açın

UDF Editör Dosya Açma, UDF PDF Çevirme yöntemi

UDF uzantılı dosyayı Uyap Editör programı ile açın. Programın üst kısmında yer alan Dosya menüsünden u0022Açu0022 butonu ile UDF uzantılı dosya açılır.

UDF Dosya PDF Çevirme

Dosyayı açtıktan sonra yine üst menüden PDF olarak kaydet seçeneği ile UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

UDF dosyayı PDF’e çevirme video anlatım

UDF uzantılı dosyayı PDF’ye çevirme işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Konu hakkında sorularınız varsa bu konu altından yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ