İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vodafone Sıfır Hat Ücreti 2022

Vodafone sıfır hat almak isteyenler için bilgilendirme yazımızdır. Vodafone sıfır hat ücreti 2022 senesinde ne kadar oldu ? Vodafone sıfır hat nasıl alınır ? Vodafone hat fiyatları ve Vodafone sıfır hat alma hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Ücreti 2022

Vodafone faturasız hat fiyatları 2022 senesinde güncellendi. Eğer Vodafone hat almak istiyorsanız 2022 senesinde güncel fiyatlardan Vodafone faturasız hat sahibi olabilirsiniz.

Kullanıcılarına avantajlı paketler sunanan Vodafone operatörü kullanan sayısı bir hayli fazla. Bu avantajlar için yeni hat almak isteyenlerde Vodafone faturasız hat almaya yönelmektedir. Eğer ki faturasız hat almak istiyorsanız bunun için bir hat ücreti ödemeniz gerekmekte. Vodafone 2022 faturasız hat ücretini ise güncelledi. 2022 senesinde Vodafone faturasız hat ücreti 135 TL olarak belirlendi. Vodafone yeni numara ücretleri bu şekilde güncellenirken tarife konusunda ise kullanıcılar kendilerine ugun tarfileri seçebilmektedir.

Vodafone Faturalı Hat Ücreti 2022

Vodafone faturalı hat satışıda yapmaktadır. Vodafone faturalı hat almak isteyenlerde olabilir. Vodafone faturalı hat ücreti yoktur. Bunun yerine kullanıcılar kendilerine uygun tarifeleri seçmektedirler. Vodafone faturalı hat alımlarında kullanıcılar kendilerine uygun tarfiye seçerek Vodafone faturalı hat sahibi olabilirler. Fakat Vodafone faturalı hat kullanıcılarından aylık 14 TL aylık hat vergi ücreti tahsil etmektedir.

Vodafone Sıfır Hat Nasıl Alınır ?

Vodafone sıfır hat nasıl alınır ? Vodafone sıfır hat almak isteyenler ister faturalı olsun ister faturasız en yakın Vodafone bayilerine başvuru yapabilirler. Bunun için 18 yaşını doldurmanız yeterlidir. 18 yaşını doldurmuş her birey Vodafone bayilerine giderek başvuru yaptıktan sonra sıfır Vodafone hat sahibi olabilirler. Bunun için istenen belgeler ;

  • Kimlik Belgesi
  • Son 2 aya ait adres gösterir belge ( Fatura, ikametgah vs. )

Vodafone Online Hat Başvurusu Yapma

Vodafone sıfır hat almak için Vodafone bayilerine gitmeniz şart değil. Gelişen teknolojide evinizde oturduğunuz yerden internet üzerinden de online Vodafone hat başvurusu yapabilirsiniz.

Vodafone sıfır hat almak için yapmanız gereken Vodafone resmi web sayfasına gidebilirsiniz. Vodafone sıfır hat online başvuru için buraya tıklayın. Karşınıza gelen ekran sıfır hat başvurusu için kendinize uygun tarifeyi seçerek başvuru yapabilirsiniz. Vodafone hattı belirlediğiniz adrese gönderecektir. Hattınız geldiğinde yukarıda gerekli olan belgeleri gelen temsilciye vermeniz gerekir.

Vodafone Yeni Gelenlere Paketler

Vodafone yeni gelen kullanıcılarına avantajlı paketler sunmaktadır. Vodafone yeni gelenlere paketler ile yeni hat alacakların ilgisini çekiyor. Bu paketleren bazıları ise şunlardır ;

  • Red Sınırsız İletişim 20GB+5GB
  • Süper + Uyumlu
  • Genç Red Sınırsız İletişim 20GB+5GB

Vodafone yeni hat tariflerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Vodafone Sıfır Hat Fiyatları

Bu konumuzda sizlere neler anlattık ;

  • Vodafone sıfır hat fiyatları hakkında bilgi verdik,
  • Vodafone sıfır hat başvurusu nasıl yapılır sorusunu cevapladık,
  • Vodafone yeni gelenlere paketler neler sorusunu cevapladık.

Sizlerin bu konu hakkında merak ettiğiniz şeyler varsa 0 (542) 542 00 00 numarasını arayarak daha detaylı bilgi alabilir ve ya www.vodafone.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Sıfır Hat Ücreti 2022 senesinde ne kadar oldu ? Vodafone sıfır hat ücretleri ve Vodafone yeni gelenlere paketler hakkında detaylı bilgiler bu sayfada

Windows server eğitimleri kategorimizden Windows sunucu kontrolü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir