30.05.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

Word Filigran Ekleme Nasıl Yapılır ?

Word filigran ekleme ile belgelerinize profesyonel bir dokunuş katabilir ve izinsiz kopyalanmasını ve ya kullanılmasını engelleyebilirsiniz.

Word Filigran Ekleme Nasıl Yapılır ?

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Word belgenize filigran eklemek profesyonel bir dokunuş katabilir ve çalışmanızın izinsiz kopyalanmasını veya kullanılmasını önleyebilir. Bu adım adım kılavuzda, Word filigran ekleme nasıl yapılır ? sorusunun cevabını kolayca anlatacağız.

Word Filigran Nasıl Eklenir ?

Word filigran ekleme ile belgelerinize profesyonel bir dokunuş katabilir ve izinsiz kopyalanmasını ve ya kullanılmasını engelleyebilirsiniz.

Belgenize sözcük filigranı eklemek, profesyonel bir dokunuş eklemenin ve çalışmanızı korumanın basit ve etkili bir yoludur. Bu kolay adımları izleyerek Word belgenize kolayca filigran ekleyebilirsiniz. Daha önce belgelerinizde filigran kullandınız mı? Eğer kullanmadıysanız aşağıdaki adımları takip ederek sizde Word filigran nasıl eklenir öğrenebilirsiniz.

Toplam Zaman : 3 dakika

Word belgenizi açın

İlk adım Word belgenizi açmaktır. Zaten açık bir belgeniz varsa bu adımı atlayabilirsiniz.

Tasarım Sekmesine tıklayın

Belgeniz açıldığında sayfanın üst kısmındaki Tasarım sekmesine tıklayın. Bu, araç çubuğunda yeni bir dizi seçenek getirecektir.

Filigrana tıklayın

Tasarım sekmesinde Filigran seçeneğini tıklayın. Bu, farklı filigran seçeneklerinin bulunduğu bir açılır menü açacaktır.

Bir Filigran Seçin

Açılır menüde Gizli veya Taslak gibi önceden hazırlanmış çeşitli filigranlar arasından seçim yapabilirsiniz. Menünün altındaki Özel Filigran seçeneğini tıklayarak özel bir filigran oluşturmayı da seçebilirsiniz.

Filigranınızı Özelleştirin

Özel Filigran seçeneğini seçerseniz filigranınızı özelleştirebileceğiniz yeni bir pencere açılacaktır. Metin veya resim eklemeyi, boyutu ve konumu ayarlamayı ve şeffaflığı değiştirmeyi seçebilirsiniz. Filigranınızdan memnun olduğunuzda Uygulayı ve ardından Tamamı tıklayın.

Belgenizi Kaydedin

Belgenizi kapatmadan önce değişikliklerinizi kaydettiğinizden emin olun. Bunu ekranın sol üst köşesindeki Kaydet butonuna tıklayarak veya klavyenizdeki Ctrl + S tuşlarına basarak yapabilirsiniz.

Bonus İpucu: Filigranı Kaldırma

Belgenizden bir filigranı kaldırmak istiyorsanız, “Tasarım” sekmesine dönüp “Filigran” seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Açılır menüde alttaki “Filigranı Kaldır”ı seçin. Bu, filigranı belgenizden kaldıracaktır.

Word Filigran Ekleme Video Anlatım

Word Filigran Ekleme Nasıl Yapılır ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ