İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilgisayar Açılış Kapanış Saatlerini Öğrenme

Merhaba arkadaşlar, bu konumuzda bilgisayar açılış kapanış saatlerini öğrenme yolunu öğreneceğiz. Bilgisayarınızın sizden habersiz açıldığını düşünüyorsanız bilgisayarınızın sizin olmadığınız zamanlarda açılmış mı ? açılmamış mı ? bunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bilgisayarınızın sizden habersiz açılıp işlemler yapıldığı düşüncesinde iseniz konumuzda ki yöntemi uygulayarak bilgisayar açılış kapanış saatlerini öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede siz yokken bilgisayarınızın habersiz açılıp açılmadığını da öğrenmiş olursunuz.

Bilgisayarınızın izinsiz açıldığını mı düşünüyorsunuz bu bilgi tam size göre bu konumuzda sizlere anlattığımız yöntem ile bilgisayarınızın sizden habersiz açılıp açılmadığını saatlerine kadar öğrenebilirsiniz.

BİLGİSAYARIM NE ZAMAN AÇILDI NE ZAMAN KAPANDI ?

Bilgisayar açılış kapanış saatlerini öğrenmeniz için anlatacağımız bu yazılım tamamen ücretsiz üstelik kuruluma falan da gerek yok. Bu yazılımı sadece bilgisayarına atıp açmanız yeterlidir. Uygulama portable olduğu için kurulum ihtiyacı olmadan çalışmaktadır. Şimdi programı inceleyelim. Programın adı Turned On Times View, tamamen ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızın açılma kapanma ve uyuma saatlerini kullanıcı adlarına kadar detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın ne zaman açılıp ne zaman kapandığını saat saat dakika dakika takip edebilirsiniz. Bu program sayesinde de bilgisayarın sizden habersiz açılıp açılmadığını öğrenebilirsiniz.

TURNED ON TİMES VİEW PROGRAMI KULLANIMI

Turned On Times View programı kullanımı ise çok kolaydır. Öncelikle aşağıda verdiğim ”İNDİR” butonu ile programı indirin. Yazılım rar halinde inmektedir. Rar’dan çıkartıp programı açın. Programı yüklemenize gerek yoktur. Portable olduğu için program direk açılacaktır. Program açılır açılmaz bilgisayarınızın açılış kapanış saatlerini görebilirsiniz.

Turned On Times View programı ile Bilgisayar Açılış Kapanış Saati çok kolay bir şekilde öğrenilebilir.

Program yukarıda gördüğünüz resimdeki gibi ekrana sahiptir. Programda hangi saatlerdeki detayları öğrenmek istiyorsanız üzerine çift tıklamanız yeterlidir. Detayları ise aşağıda yer alan resimdeki gibi öğrenebilirsiniz.

Turned On Times View programı ile bilgisayarınızın açılış kapanış saatini detayları ile öğrenebilirsiniz.

Programın ücretsiz ve kolay kullanımlı olması ise gayet güzel. Sizde bilgisayarınızın açılış kapanış saatlerini öğrenmek için Turned On Times View programını deneyebilirsiniz.

Programın Resmi Sitesi : https://trgo.site/sjRUP

Programı İndir : https://trgo.site/rYmLc

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir