18.07.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

En iyi GIF Yapma Programları

En iyi GIF Yapma Programları ile sizlerde kolay bir şekilde gif resim hazırlama işlemini yapabilirsiniz.

En iyi GIF Yapma Programları

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Herkese merhabalar, bu konumuzda en iyi gif yapma programları hangileri ? bu sorunun cevabını vermeye çalışacağım. GIF görselleri artık hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle son zamanlarda whatsapp üzerinden ve sosyal medya platformlarında GIF resim paylaşımları oldukça fazla. Sizde eğer kendi başınıza GIF resim yapmak istiyorsanız bu konumuzda sizlere en iyi gif yapma programları hangileri ? bu sorunun cevabını vermeye çalışacağım. Bu sorunun cevabını kendi deneyimlerim ile sizlere hazırladım. Programları önce test ederek aralarında gördüğüm en iyi gif yapma programları ayrımı yaparak sizlere bunları aktardım.

GIF resim yapmak görünüşte çok zor gibi görünse bile doğru programlar kullanıldığı zaman çok kolay bir şekilde yapılabilir. Bende sizlere çok kolay bir şekilde en iyi gif yapma programları hazırladım liste aşağıda.

Easy GIF Animator

GIF yapma programları arasında en çok beğendiğim programlardan birisi olan Easy GIF Animator programı çok kolay bir şekilde gif resim hazırlamanıza yardımcı oluyor. Çeşitli efektleri ve animasyonları ile birbirinden farklı gif resimler oluşturabilirsiniz.

Easy GIF Animator programı ile farklı şekillerde gif resimler oluşturabilir ve videolarınızı gif resim haline dönüştürebilirsiniz.

Programı Buraya Tıklayarak orjinal sitesinden indirebilirsiniz.

PhotoScape

PhotoScape gif yapma programı ise birbirinden farklı bir çok özelliği içerisinde barındırıyor. Bu program ile resimleri toplu bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İçerisinde bulundurduğu çeşitli filtreler ile resimlerinize filtre uygulayabilir ve efektler yapabilirsiniz.

Programı indirme için Buraya Tıklayınız

Organik Takipçi Nasıl Alınır konumuzu incelediniz mi ?

EaseUS Video Editor

En geniş kapsamlı ve en iyi gif yapma programları arasında en sevdiğim programlardan biriside EaseUS Video Editor programı. Nedeni ise içerisinde bulundurduğu hazır ve ücretsiz şablonlar ile çok güzel gif resimler hazırlama imkanı sunmasıdır.

Üstelik youtube ve bir çok video paylaşım platformunda yer alan videoları hızlı bir şekilde gif resim haline dönüştürebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan MP4 formatındaki videolarıda gif resim haline dönüştürebilirsiniz.

Programı Buraya Tıklayarak indirebilirsiniz.

Picasion GIF Yapma Programı

En güzel yanlarından biriside web üzerinden online çalışmasıdır. Hiç kurulum yapmanıza gerek kalmadan direk siteyi açtığınız zaman gif resim yapmaya başlayabilirsiniz. GIF yapma alanında en çok tercih edilen sitelerden birisidir. Picasion gif yapma sitesinde de çok fazla zorlanmadan kolay bir şekilde gif resimler hazırlayabilirsiniz. Fakat web tabanlı olduğu için çok fazla bir seçenek sunmuyor. Eğer daha özellikli bir gif yapmak istiyorsanız diğer programlara yönelmeniz daha doğru olacaktır.

Buraya Tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Dönüştürme bu konumuzda dikkatinizi çekebilir.

MakeAGIF Gif Hazırlama Programı

MakeAGIF gif hazırlama programı kullanabilmek için ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmekte. Hesabı oluşturduktan sonra size çok güzel seçenekler sunmakta. Videolardan kesitler alarak bu kesitleri çok kolay bir şekilde gif haline dönüştürebilirsiniz.

MakeAGIF’de web tabanlı çalışan bir uygulamadır. Fakat web tabanlı olmasına rağmen diğer programlar gibi bol seçenekli ve fonksiyoneldir. Facebook ce Youtube videolarınıda bu program aracılığı ile kolay bir şekilde gif haline getirebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak programa ulaşabilirsiniz.

GIF Yapma Programları

Evet gördüğünüz gibi bu programlar sayesinde çok kolay bir şekilde gif resim hazırlayabilir ve sizlerde bu resimleri çeşitli platformlarda paylaşabilirsiniz. Fakat her programda olduğu gibi bazı GIF yapma programlarında da premium seçenekler mevcuttur. Sizlere sunduğum bütün programlar ücretsiz olup aralarında marka fligranı kaldırmak için premium üyelik isteyenler olabilir. Fakat gözlemlediğim kadarı ile bu programlar ile gif resim hazırlamak gayet kolay.

Programlar hakkında bana sormak istedikleriniz varsa ve ya sizlerinde program önerisi varsa bana aşağıda yer alan yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Örnek Gif ;

En iyi GIF Yapma Programları ile sizlerde kolay bir şekilde gif resim hazırlama işlemini yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ