İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Uygun Ve Güvenilir Hosting Firması Safir Hosting

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere kendimde kullandığım ve bir çok kişi tarafından beğenilen en uygun ve en güvenilir hosting firmasından bahsetmek istiyorum. Eğer bir web siteniz varsa ve sizin için önemliyse bu sitenin üvenilir ellerde olması da bir o kadar önemlidir. Bizde bu sebepten dolayı Safir Hosting firmasını tercih ediyoruz. Sizlere bugün neden Safir Hosting firmasını seçtiğimizi anlatacağız.

Safir Hosting Firmasını Nasıl Bulduk ?

Uzun zamandır işlettiğimiz bilgisayartamircisi.com sitesinde bir çok hosting firması ile çalıştık. Fakat sürekli hosting kaynaklı sorunlar karşımıza çıktı. Bunlardan çoğunu kendi çabalarımız ile atlattık. Sitemizin kapandığı günlerde oldu çok yavaşladığı günlerde. Fakat sitemiz büyüdükçe artık bu tür sorunlar kullanıcılarımızın da bizden uzaklaşmasına neden oldu. Bizde bu duruma artık dur demek ve hosting kaynaklı sorunlar yaşamamak adına yeni ve sağlam bir firma arayışına girdik. Araştırmalarımız sonucu listeye aldığımız firmalar oldu. Bu firmalardan en güveniliri olarak Safir Hosting firması olarak belirledik çalışmaya karar verdik. İlk etapta ya sorun yaşarsak soruları tabi ki ben ve ekibimin aklına geldi sürekli. Firma yetkili ile görüşmemizde ise bizi rahatlatıcı konuşmalar gerçekleşti. Bizde firma ile çalışma kararı aldık.

Safir Hosting ile Çalışmalarımız

Evet artık sitemiz daha doğrusu sitelerimiz Safir Hosting firması sunucularında barınmaya başlamıştı. Sitelerimizi taşıma aşamasında bizlere hiç ek iş ve ücret çıkarmadan bütün taşıma sürecini büyük bir titizlikle ve koordineli şekilde yürüttüler. Bu bizde firmaya güvenimizi artırdı. Taşıma işlemleri ziyaretçi girişini en az olduğu saatlerde yapıldığı için hiç ziyaretçi kaybımız olmadı da diyebiliriz.

Neden Safir Hosting ?

Gelelim sonrasında ki işlemlerimize ve neden Safir Hosting sorusunun cevabına. Bu bölümü sizlere maddeler halinde açıklamaya çalışacağım.

 • İlk olarak paneli ve yönetimi çok kolay,
 • Destek taleplerine en kısa sürede hatta anlık cevap veriyorlar,
 • Sitelerimizin hızı neredeyse 2 katına çıktı,
 • Sunucu özelikleri çok iyi,
 • Üst seviye koruma, Sitelerinizi saldırılara karşı tamamen koruma altına alıyorlar,
 • Firma çalışanları gayet nazik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar,
 • Fiyatları bu özelliklere göre gayet uygun,
 • Size olmayan bir şeyi varmış gibi göstermiyorlar.

Bütün bu sebepler bir hosting firmasında kesinlikle olması gereken özellikler dediğinizi duyar gibiyim ama bu özellikleri varmış gibi yazıp sonrasında olmadığını öğrenmek bizim yaşadığımız tecrübelerden birisi. Ama bu firmada yazan bütün firma özelliklerine rastladık.

Safir Hosting Himzetleri

Biz Safir Hosting firmasından VPS Hosting Profesyonel Plan 3 paketini tercih ediyoruz ama sizler kendi ihtiyacınıza göre paketler seçebilirsiniz. Hatta istediğinize göre paket talep edebilirsiniz.

 • Uygun Hosting Paketleri
 • Uygun VPS Paketleri
 • WordPress Hosting

Safir Hosting İletişim Bilgileri ;

Web Sitesi :

Sosyal Medya Hesapları :

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir