İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “sistem”

En Hızlı DNS Adresleri 2023

Herkese merhabalar bu konumuzda en hızlı DNS adresleri 2023 yılında hangileri ? sorusunun cevabını vereceğiz. Günümüzde bir çoğumuz internetimizi DNS adresleri değiştirerek kullanmaktayız. Fakat kullanılan DNS adresleri arasında büyük hız farkı olabiliyor. Bizde sizler için bu konumuzda en hızlı dns adresleri hangileri sorusunun cevabını hazırladık.

İphone Şirket Maili Kurma

İphone Şirket Maili Kurma resimli anlatım. İphone a şirket maili kurma nasıl yapılır ? Şirket maili kurma iphone telefonda yapmak için konumuzu dikkatli bir şekilde okuyunuz.

RJ45 Kablo Sıralaması

Herkese merhabalar bu konumuzda RJ45 kablo sıralaması nasıl ?, RJ45 kablo nasıl yapılır ? RJ45 kablo nedir ? RJ45 kablo ne işe yarar sorularını cevaplandıracağım. Bu konumuzda RJ45 kablo hakkında bütün detaylara ulaşabilir ve nasıl hazırlandığını öğrenebilirsiniz.

Windows 10 İnternet Paylaşımı (WiFi Hotspot)

Herkese merhabalar bu konumuzda Windows 10 internet paylaşımı nasıl yapılır ? sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Windows 10 internet paylaşımı yani global adı ile Windows 10 WiFi Hotspot özelliği ile bilgisayarınızda kullandığınız interneti etrafınızda bulunan diğer bilgisayarlar ve telefonlar için paylaşıma açabilirsiniz. Bunu yapmak için herhangi bir program yüklemenize gerek yoktur. Windows 10 Hotspot özelliği kendi içerisinde bulunmaktadır. Peki Hotspot özelliği nasıl kullanılır ? inceleyelim.

**Önemli bir not bu özellik kullanımı için bilgisayarınızda WiFi olmalı. Eğer bilgisayarınızda WiFi yoksa harici bir USB WiFi adaptör alarak bu özeliği yine kullanabilirsiniz.

Bilgisayar ip adresi bulma yöntemleri

Merhaba arkadaşlar bugün sistem ve ağ kategorimizde ilk yazımızı sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda sizlere bilgisayar ip adresi bulma yöntemleri neler ? Bilgisayar ip adresi nasıl bulunur bunu anlatacağız. Bilgisayarınız bir ağa bağlı ise ve ya internete bağlı ise bilgisayarınıza atanan bir ip adresi vardır. Bu ip adresi sizin bilgisayarınıza özel bir ip adresi olmaktadır. Peki bu ip adresi nasıl bulunur ? Bu konumuzda ip adresi bulma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mission News Theme by Compete Themes.