İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “virüs programı”

En Faydalı Ücretsiz Programlar

Herkese merhabalar bu konumuzda sizlere en faydalı ücretsiz programlar hakkında bilgiler vereceğim. Bu programlar ücretsiz olmakla birlikte bilgisayarınızda bulunması önerilen programlardır. Verdiğimiz programların benzeri ücretli programları tercih etmek yerine bu programları tercih ederek aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Virüs Programı ? Virüs Programının Önemi

Bilgisayar kullanan kişilerin en büyük sorunu olan virüsler günümüzde gelişmiş ve içinden çıkılamaz bir halde karşımıza gelebiliyor. Öyle ki bazı virüsler sizi bilgisayarınızdan bile edebiliyor. Bu konuda sizi koruyan en önemli etken tabi ki virüs programı. Bilgisayarınızda kullandığınız virüs programının önemi gerçekten çok büyük. Peki hangi virüs programı tercih edilmeli ? Bu sorunun cevabını sizler için hazırladık.

ESET Internet Security Ücretsiz Kullanıma Sunuldu

Dünya’da yaşanan koronavirüsü (covid19) salgını sebebi ile bir çok yerde sokağa çıka yasağı ilan edildi. Sokağa çıkma yasağı olmayan yerlerde ise insanlar evden çıkmamaya özen gösteriyor. Buda evde internet kullanımını bir hayli artırdı. Bir çok firmalardan da bugünler için insanların evden çıkmaması adına çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladı. İnternet kullanımının artması ile bununla alakalı bir kampanyada ESET tarafından geldi. İnternet kullanımının artması ile alakalı olarak Türkiye’nin en bilindik virüs yazılımı ESET Internet Security ücretsiz kullanıma sunuldu.