İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Faydalı Ücretsiz Programlar

Herkese merhabalar bu konumuzda sizlere en faydalı ücretsiz programlar hakkında bilgiler vereceğim. Bu programlar ücretsiz olmakla birlikte bilgisayarınızda bulunması önerilen programlardır. Verdiğimiz programların benzeri ücretli programları tercih etmek yerine bu programları tercih ederek aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Aslında sizlere sunacağımız programların bir çok ücretsiz türevi var fakat sizlere sunduğumuz programlar daha sağlıklı çalışmakta ve daha güvenilir olarak gösterilmektedir. Daha fazla uzatmadan hemen programlara geçelim.

En İyi Ücretsiz Programlar

Bu programlar tamamen ücretsiz olup aynı türde ücretli olarak sunulan programlar ile aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşte en faydalı ücretsiz programlar listemiz ;

Ücretsiz Virüs Programı Avast

Çek Cumhuriyeti merkezli olan ücretsiz virüs programı Avast 400 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Avast virüs programı premium yani ücretli sürümü ile de en çok satılan virüs programları arasında yerini alıyor. Ücretsiz virüs programı olan Avast virüs programı dosyalarınıza etki eden ve edecek olan virüsleri tespit etmek için ileri derece teknikleri kullanmaktadır. Program ücretsiz olup bilgisayarınızda virüs tehditlerine karşı olması gereken programlar listemizde ilk sırada yer alıyor.

Ücretsiz Virüs Programı Avast, En faydalı ücretsiz programlar listemizde yerini alıyor

Disk Temizleme Programı IObit Uninstaller

Bilgisayarınıza bir çok program kurup sonra kaldırma işlemi yapabiliyoruz. Bunun yanında bir çok dosya yükleyip geri silmede yapabiliyoruz. Fakat bu silinen programlar ve dosyaların diskimizde çerezleri kalıyor. Aynı internet tarayıcısında olduğu gibi. İşte bunları temizlemek için tamamen ücretsiz IObit Uninstaller programını kullanabilirsiniz. Bu sayede hem diskinizde yer açılır hem de bilgisayarınızda disk yoğunluğu nedeni ile meydana gelen yavaşlama olmaz.

Virüs programının önemi konumuzu inceleyebilirsiniz.

Disk Temizleme Programı İObit Uninstaller, en faydalı ücretsiz programlar listemizde yerini alıyor.

Ücretsiz Dosya Sıkıştırma Programı 7-Zip

Bazen bilgisyarımız da dosyalarımızı sıkıştırarak başka bir yere transferini veya gönderimini yapmak zorunda kalıyoruz. Dosya sıkıştırma konusunda en bilindik program Winrar programı ama lisans satın almak gerekiyor. Bu yüzden bu listemizde ücretsiz dosya sıkıştırma programı 7-Zip programına da yer veriyoruz.

En iyi bilgisayar temizleme programları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Dosya Sıkıştırma Programı 7-Zip programını en faydalı ücretsiz programlar listemizde yer alıyor.

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı GIMP

Bilgisayarımızda bazen resim düzenlemek zorunda kalabiliyoruz. Fakat resim düzenleme için kullanabileceğimiz çoğu program ücretli olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle en çok kullandığımız program olan Photoshop ile benzerliği ile bilinen ücretsiz resim düzenleme programı GIMP listemizde yer alıyor. GIMP resim düzenleme programı ile ücretsiz bir şekilde resim düzenleme işlemleriniz kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı GIMP, en faydalı ücretsiz programlar listemizde yerini alıyor

Ücretsiz Office Programı Libre Office

Bilgisayarımızın olmazsa olmazı Office programı. En çok kullanılan Microsoft Office programının lisans ücreti malum bu noktada devreye ücretsiz Office programı Libre Office giriyor tamamen ücretsiz olan Libre Office tam size göre bir program. İster word ister excel ister powerpoint her türlü office çalışmanızı Libre Office ile yapabilirsiniz.

Ücretsiz Office Programı Libre Office, en faydalı ücretsiz programlar listemizde yerini alıyor.

Bilgisayar Donanımları Test Etme Programı da dikkatinizi çekebilir.

Google Aramaları ;

  • Ücretsiz programlar
  • Ücretsiz resim düzenleme programı
  • Ücretsiz virüs programı
  • Ücretsiz sıkıştırma programı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir