İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ESET Internet Security Ücretsiz Kullanıma Sunuldu

Dünya’da yaşanan koronavirüsü (covid19) salgını sebebi ile bir çok yerde sokağa çıka yasağı ilan edildi. Sokağa çıkma yasağı olmayan yerlerde ise insanlar evden çıkmamaya özen gösteriyor. Buda evde internet kullanımını bir hayli artırdı. Bir çok firmalardan da bugünler için insanların evden çıkmaması adına çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladı. İnternet kullanımının artması ile bununla alakalı bir kampanyada ESET tarafından geldi. İnternet kullanımının artması ile alakalı olarak Türkiye’nin en bilindik virüs yazılımı ESET Internet Security ücretsiz kullanıma sunuldu.

Küresel olarak yayılan ve ülkemizi de etkileyen ve son günlerde etkisini ülkemizde ciddi derecede gösteren koronavirüs tehlikesine karşı bir çok yerde sokağa çıkma yasağı ilan edilirken insanlar artık evden dışarı çıkmıyor. Bu nedenler doğal olarak internet kullanımı bu aralar en üst seviyelerde. ESET de artan internet kullanımında güvenlik amaçlı ESET Internet Security kullanımını ücretsiz olarak sunma kampanyası yaptı.

GÜVENLİĞİ KORUMA AMAÇLI

Bu zorlu günlerde çoğu işlerimizi internet üzerinden yapabildiğimiz için buna bağlı olarak ESET kişisel verilerimizi, banka bilgilerimizi vb. gibi bilgilerimizi koruma amaçlı güzel bir kampanyaya imza attı. Eğer sizlerde evlerinizde bugünlerde yoğun bir internet kullanıyorsanız bu kampanya ile ESET Internet Security virüs koruma yazılımını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

ESET TÜRKİYE CEO’SU ALAİN SORİA AÇIKLADI

Eset Türkiye Ceo’su olan Alain Soria açıklamasında Türkiye’nin en büyük siber güvenlik kuruluşu olan ESET’in sorumluluklarının farkında olduğunu ve bu karantina günlerinde internet kullanıcılarının yanlarında olduklarını açıkladı. Artan internet kullanımını Türkiye’de daha güvenli hale getirmek için  ESET Internet Security programının tüm Türkiye’nin kullanımına açıldığını belirtti. Evde karantina günlerinde artan internet kullanımında kendimizi koruduğumuz gibi ESET’in bu kampanyası ile bilgisayarlarımızı da koruma altına almış olacağız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir