İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “windows 10”

Kısayol Oklarını Kaldırma

Windows Kısayol Oklarını Kaldırma Nasıl Yapılır ? Masaüstü kısayol okları kaldırma hem programsız hem programlı resimli anlatımı bu sayfada.

Bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı

Herkese merhabalar, bu konumuzda sizlere bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı sorusunun cevabını anlatacağız. Eğer bilgisayarınızın ekranı ters dönmüş ise ve geri düzeltme işlemini yapamadıysanız ve bilgisayar ekranı nasıl döndürülür araştırması yapıyorsanız bu konumuzda bilgisayar ekranı ters dönünce ne yapmalı sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Windows 10 ürün anahtarı bulma

Bu konumuzda sizlere Windows 10 ürün anahtarı bulma yöntemini göstereceğiz. Bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz windows bir key ile orjinal hale gelmektedir. Aksi durumda windows işletim sisteminin her özelliklerini kullanamazsınız. Bilgisayarınızda kurulu olan windows 10 ürün anahtarı yeniden kurulumlar da Windows etkinleştirme için tekrar kullanılabilir. Eğer windows ürün anahtarını unuttuysanız ve bilgisayarınıza window 10 kurulum yapacaksanız bu yöntem ile windows ürün anahtarı bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Input Not Supported Hatası Windows 10

Input Not Supported hatası bilgisayar ile monitör arasında oluşan bir sorundan oluşan hatadır. Input Not Supported hatası bilgisayarınız ile monitör arasında genellikle çözünürlük uyuşmazlığı olduğu zaman karşınıza çıkabilir. Bu hatanın dilimizde karşılığı ise giriş desteklenmiyor demektir. Input Not Supported  hatası ile genellikle bilgisayar açılışında ya da oyun ve ya bir program açılışında karşımıza çıkabilmektedir. Bu hata hakkında gelen bir çok soruya istinaden sizlere bu konumuzda Input Not Supported hatası çözüm yöntemi nedir bundan bahsedeceğiz. Genellikle Input Not Supported hatası Windows 10 bilgisayarlar ile karşımıza gelmektedir. Bu konuda yer alan çözüm yolu ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz.