22.06.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

N11 Ucuz Windows ve Office Lisansı

N11 Ucuz Windows ve Office Lisansı alacak olanlar mutlaka bu konuyu okumanızı tavsiye ederiz. N11 Windows lisansı hakkında detaylı bilgi.

N11 Ucuz Windows ve Office Lisansı

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Bilgisayar Tamircisi teknoloji ürünleri kategorisinde bugün sizlere n11 de satılan Ucuz Windows ve Ucuz Office Lisansı hakkında bilgi hazırladık. Bu aralar satışlarında patlama yaşanan genellikle n11.com da gördüğümüz Ucuz Windows ve Office Lisansı hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Bu ürünleri satın alırken neden dikkat etmeniz gerektiği konusunda biraz bilgi vermek istedik.

Bu aralar çok rast geldiğimiz genellikle n11.com sitesinde satıcılar tarafından karşımıza çıkan çok ucuz fiyata satılan windows ve office lisanları hakkında ne kadar bilginiz var ? Bu lisanları satın alırken dikkat etmeniz gereken şeyleri biliyor musunuz ? Bizler bir şey alırken ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur mantığı ile alım yaparken aldığımız şeylerin tam istediğimiz şey olup olmadığına dikkat etmiyoruz. Bu yüzden bu lisanslar hakkında sizlere bilgi olması açısından bu konuyu hazırladık.

N11 Ucuz Windows Lisansı ve Office Lisansı Neye Dikkat Edilmeli ?

Aldığımız lisans evet orjinal olabilir fakat windows lisansı genelde şirketlerin kullanmış olduğu çoklu lisans türüdür. Yani bir lisans anahtarı ile bir çok windows yazılımına lisans uygulaması yapabilirsiniz. Yani size satılan lisans anahtarı aynı zamanda başka kullanıcılara da satılıyor. Bu alanda bir zararı olur mu olmaz. Fakat lisansı satın alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç husus vardır.

  1. Lisansı satın alırken sizdeki windows versiyonu ne ise mutlaka ona göre satın alım gerçekleştirin. (home, pro, education)
  2. Faturalı satış yapan satıcıların ürünlerine bakın
  3. Satın alım yapmadan önce ürün yorumlarını mutlaka inceleyin
  4. Satın almadan önce satıcının profilini mutlaka kontrol edin, mağaza puanına bakın
  5. Satın almadan önce satıcı ile mutlaka iletişime geçin ( Ne zaman teslim alırım ? sorusunu kesin sorun)
  6. Satın aldıktan sonra size belirtilen sürede ürün anahtarınız teslim edilmez ise satıcı ve ya n11 ile direk iletişime geçebilirsiniz.
  7. Ürün anahtarı elinize ulaşmadan kesinlikle ödeme onaylamayın .

Windows Lisansı ve Office Lisansı N11’de Neden Ucuz ?

Bu tür lisanlar aslında toplu alınan lisanlar olmaktadır. Yani bir ürün anahtarı ile birden çok bilgisayarın lisansını yapabilirsiniz. Bu da satıcının aslında yine her türlü kara geçmesi demektir. Sizinde birden fazla kişi ile aynı lisans anahtarını kullanıyor olmanız anlamına gelir. Yukarıda belirttiğimiz gibi bir zararı yoktur fakat yine yukarıda belirttiğimiz gibi satın almadan önce mutlaka dikkatli olmalısınız. Piyasada dolaşan sahte anahtarları da size satmaya çalışanlar olabilir. Bu yüzden en önemlisi lisans anahtarınızı aktif etmeden kesinlikle ödemeye onay vermemeniz. Windows bugüne kadar bu konu hakkında hiç bir işlem gerçekleştirmedi. Çünkü ortada yasa dışı bir işlem yok aslında. Her şey kurallara uygun bir şekilde yapılıyor. Bu yüzden büyük paralar yatırmak yerine insanlar bu lisanlara yönelmeye başladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ