İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Outlook Pst Dosyası Açma Programı

Herkese merhabalar bu konumuzda sizlere pst dosyası açma programı hakkında bilgi vereceğim. Artık mailler günümüzde en çok kullanılan iletişim araçlarından birisi. Özellikle kurumsal şirketlerde mailler olmazsa olmaz haline geldi. Kurumsal mailler genelde outlook programı ile kullanılmaktadır. Outlook ile kullanılan mailler ise pst dosyasında saklanmaktadır. Fakat bazı durumlarda outlook programımızda ve ya pst dosyamızda sıkıntı olabiliyor. Bazı durumlarda ise outlook programını kullanmadan pst dosyamızda kayıtlı olan mailleri görmek isteyebiliyoruz. İşte outlook pst dosyası açma programı bu durumlarda tam ihtiyacınız olan bir program.

pst dosyası açma programı

Benim outlook pst dosyası açma programı ihtiyacım olmuştu araştırırken bir program buldum. Bu programı test ettim ve başarılı bulunca sizlerle de paylaşmak istedim. Program gayet stabil ve ücretsiz olması da büyük bir avantaj. Normalde bu tür programlar genelde ücretli bir şekilde sunuluyor. Bende böyle işe yarar ücretsiz bir program bulunca sizlerle paylaşmak istedim.

pst dosyası açma

Outlook programınız dışında bir pst dosyası açmak istiyorsanız işte tam sizin aradığınız program. Boyutu ne olursa olsun pst dosyası açma için en stabil program diyebilirim. Ücretsi olması da büyük bir avantaj. Outlook pst dosyası açma programı için aşağıdaki linke tıklayabilir ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

outlook pst dosyası açma programı

outlook pst dosyası açma programı İNDİR

pst dosyası açma programı RESMİ WEB SİTESİ

Bu konumuzda sizlere bulduğum ücretsiz pst dosyası açma programı indirme linklerini sundum. Eğer bilgisayarınızda outlook programı yoksa ve ya outlook ile açmak istemediğiniz pst dosyalarını pst dosyası açma programı ile kolay bir şekilde açabilirsiniz. Boyut farketmeksizin bu program ile pst dosyanızda olan mailleri görebilirsiniz.

İşinize Yarayacak Bazı Konularımız ;

pst dosyası açma programı, outlook programı olmadan pst dosyası açma programı hakkında bilgiler.

outlook pst dosyası açma, ücretsiz pst dosyası açma programı, outlook olmadan pst dosyası açma, full pst dosyası açma programı,

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir