18.07.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

Shazam artık kulaklıktaki müziğide tanıyacak

Shazam artık kulaklıktaki müziğide tanıyacak. Shazam kulaklıktan müzik tanıma kullanımı, güncelleme hakkında detaylar bu içerikte.

Shazam artık kulaklıktaki müziğide tanıyacak

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Müzik sever herkesin kullandığı Shazam uygulamasından sevindirici bir güncelleme geldi. Shazam uygulaması artık kulaklıkta çalan müziğide tanıyabilecek. Sizde İnstagram, Tiktok ve ya Youtube da bir videoda beğendiğiniz bir müziği Shazam ile bulmak istiyorsanız kulaklığınızı çıkarmadan müziği bulabilirsiniz.

Shazam kulaklıkla müzik bulma güncellemesi

Shazam bu güncellemesi ile Android ve IOS cihazlarda İnstagram, Tiktok ve ya Youtube’da beğendiğiniz müzikleri ister bluetooth ister kablolu kulaklığınız ile bulabilirsiniz. Shazam bu güncelleme öncesinde sadece cihazınızın hoparlöründen çalan sesler ile müziği tanıyabiliyordu. Gelen bu güncelleme ile kulaklık kullanan kullanıcılara büyük bir kolaylık oldu. Artık kulaklığınızı çıkarmadan sevdiğiniz müzikleri Shazam ile bulabileceksiniz.,

Shazam kulaklıkla müzik tanıma nasıl kullanılır ?

Shzamda artık kulaklığınız takılı iken beğendiğiniz müzikleri bulabilirsiniz. Peki Shazam kulaklıkla müzik tanıma nasıl kullanılır ?

  • Shazam uygulamasını açın,
  • Kulaklığınızın takılı olduğunu doğrulamak için uygulamada kulaklık simgesinin olduğunu doğrulayın,
  • Eğer kulaklık simgesini gördüyseniz artık kulaklığınız takılı iken Shazam müzik tanıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Shazam uygulamasını gümcellemeyi unutmayın

Shazam kulaklıkla müzik tanımlama özelliğini kullanmak için Shazam uygulamanızı güncellemeyi unutmayın. Uygulamanızı güncelledikten sonra sizde ister bluetooth ister kablolu kulaklığınız takılı iken çalan müzikleri Shazam ile bulabilirsiniz.

Shazam Web Sitesi : Shazam

Youtube ambiyans modu nedir ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ