30.05.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

Vodafone Taahhüt Sorgulama 2022

Vodafone Taahhüt Sorgulama 2022, Vodafone taahhüt sorgulama yöntemlerini konumuzdan öğrenebilirsiniz. Vodafone faturalı hat taahhüt süresi öğrenmek istiyorsanız detaylar bu konuda.

Vodafone Taahhüt Sorgulama 2022

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Eğer Vodafone faturalı hat kullanıyorsanız ve taahhüt yaptıysanız ne kadar kaldığını ve taahhüt borcu ne kadar çıkıyor diye merak ediyorsanız bu konumuzda Vodafone Taahhüt Sorgulama nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Operatörler faturalı hat kullanan müşterilerine indirimli paket satışı yaparken taahhüt anlaşması ile satış yaparlar. Fakat bir süre sonra eğer operatör değiştirmeye karar verirseniz kullanmış olduğunuz operatör doğal olarak size taahhüt borcu çıkaracaktır. Eğer Vodafone kullanıyorsanız ve Vodafone Taahhüt Sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız bu konumuzda nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Vodafone Taahhüt Sorgulama nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız bu konumuzda bu sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Operatörler artık müşterilerine taahhüt sorgulama için kolaylıklar sunuyor. Vodafone operatörüde taahhüt sorgulamalarını bir hayli kolaylaştırdı.

Vodafone Taahhüt Sorgulama işlemini artık Vodafone Yanımda uygulması, müşteri hizmetlerini arayarak ve ya sms ile yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden de Vodafone taahhüt sorgulama yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Taahhüt Sorgulama

Vodafone Taahhüt Sorgulama işlemini Vodafone Yanımda uygulaması ile yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz ;

Dikkatinizi Çekebilir : Vodafone Sıfır Hat Ücreti 2022 senesinde ne kadar oldu ?

Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone Taahhüt Sorgulama işlemini aşğıdaki adımları izleyerek yapabilir ve ne kadar taahhüt süreniz kaldığını öğrenebilirsiniz.

Toplam Zaman : 4 dakika

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirin

Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone Taahhüt Sorgulama için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Eğer telefonunuzda Vodafone yanımda uygulaması yoksa indirin. Vodafone Yanımda uygulamasını AppStore, PlayStore ve AppGallery de bulabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasını Açın

Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone Taahhüt Sorgulama için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Vodafone yanımda uygulaması ile taahhüt sorgulaması yapmak için Vodafone Yanımda uygulamasını açıyoruz.

Alt Menüden Tarife Seçeneğinden Tarifem ve Paketlerim Seçeneğini Açın

Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone Taahhüt Sorgulama için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Uygulamada (İOS Cihazlar için, Android ve Huaweii cihazlarda farklı konumlarda olabilir) alt menüden tarife seçneğini tıklıyoruz ve açılan menüden Tarifem ve Paketlerim seçeneğini açıyoruz.

Tarifem ve Paketlerim Sayfasında Taahhüt detayı seçeneğini açın

Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone Taahhüt Sorgulama için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Vodafone Yanımda Taahhüt sorgulama için artık son adıma geldik. Vodafone Yanımda tarifem ve paketlerim sayfasında Taahhüt detayı seçeneğini açarak Vodafone Taahhüt sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Detayları Karşınızda

Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone Taahhüt Sorgulama için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Gördüğünüz gibi Vodafone taahhüt detayları kısmında bütün taahhüt bilgilerinizi görebilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Sorgulama Müşteri Hizmetleri

Eğer akıllı telefon kullanmıyorsanız ve ya müşteri hizmetlerini arayarak sorgulama yapmak istiyorsanız 542 ve ya 7000 self servis numarasını arayarak taahhüt sorgulama yapabilirsiniz.

SMS ile Vodafone Taahhüt Sorgulama

SMS ile Vodafone Taahhüt Sorgulama iki şekilde yapılabilir ;

  • Arama ekranınızda *7000# şeklinde numara tuşlayarak arama butonuna basın tarifenizle ilgili bütün bilgiler size gönderilecektir.
  • Yeni SMS oluştur diyerek BILGI KAMPANYA yazıp bir boşluk bırakıp Müşteri Numaranız ve ya Abonelik Numaranızı yazarak “0542 542 60 00” numarasına sms gönderebilirsiniz.

E-Devlet Vodafone Taahhüt Sorgulama

Gelişen E-Devlet alt yapısı ile taahhüt ve borç sorgulamalarınızı artık E-Devlet üzerinden de yapabilirsiniz. Vodafone Taahhüt ve borç sorgulama işlemleride artık E-Devlet üzerinden yapılabiliyor. Bunun için yapmanız gereken ;

  • https://www.turkiye.gov.tr/vodafone adresine tıklayın ve E-Devlet bilgileriniz ile giriş yapın. Burada taahhüt detayları, borç bilgileri ve istiyorsanız fesih başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama işlemlerinide yukarıda anlattığımız yöntemler ile öğrenebilirsiniz. Taahhüt iptalinde ne kadar ödemeniz gerektiğine dair bütün bilgiler yukarıdaki işlemler ile size aktarılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ