18.07.2024 Size En Yakın Bilgisayar Tamircisi
Bilgisayar Tamircisi

Desteklemeyen Bilgisayara Windows 11 Kurulumu

Desteklemeyen Bilgisayara Windows 11 Kurulumu nasıl yapılır ? Windows 11 sistem gereksinimleri karşılamayan bilgisayara nasıl kurulur ? Cevabı bu sayfada.

Desteklemeyen Bilgisayara Windows 11 Kurulumu

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENEREK YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ÇEŞİTLİ HEDİYELER KAZANABİLİRSİNİZ.

Herkese merhabalar, Bilgisayarım Windows 11 destekler mi ? konumuzda bilgisayarınızın Windows 11’i destekleyip desteklemediğini nasıl öğreneceğinizi anlatmıştık. Bu konumuzda ise desteklemeyen bilgisayara Windows 11 kurulumu hakkında bilgi vereceğiz. Eğer bilgisayarınız Windows 11 için gerekli sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa ve siz yine de Windows 11 i bilgisayarınıza kurmak istiyorsanız konumuzdaki adımları dikkatli bir şekilde sırası ile takip ediniz.

Windows 11 Kurulumu ( Desteklemeyen Bilgisayarlar için )

Windows 11 Kurulum Son aşaması

Bu aşamadan sonra normal kuruluma devam ediyoruz. Artık bilgisayarımız uyumsuz olsa da yaptığımız bypass ayarından sonra kurulumu tamamlayabilirsiniz. Fakat unutmayın ki Windows 11 sistem gereksinimleri karşılamayan bir bilgisayarda çalışacağınız için performans olarak kayıplar yaşayabilirsiniz.

Konu Son Bakış

Desteklemeyen bilgisayara Windows 11 kurulumu hakkında detaylı bir bilgi verdik. Bypass ayarı ile kurulamaz hatasını aşıp kurulum yapılabileceğini gördük. Kurulumun devamı için daha detaylı bir konu hazırlayacağımız için devamını bu konumuzda anlatmadık.

Bilgisayarım Windows 11 Destekler Mi ? konumuzda bilgisayarınızın Windows 11 destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz.

Windows 11 sorunları ve çözümleri kategorimizde diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

** KONU HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ YERLERİ AŞAĞIDA YER ALAN YORUM KISMINDAN BİZLERE İLETEBİLİRSİNİZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ