İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “program”

SSD Hız Testi Nasıl Yapılır ? CrystalDiskMark 7 SSD Disk Hız Testi

Herkese merhabalar, bu konumuzda sizlere ssd hız testi nasıl yapılır bunu anlatacağız. Günümüzde bilgisayarımızda kullandığımız hdd disklerin yerini artık SSD diskler almaya başladı. Bunun en büyük nedeni ssd ile hdd arasında olan hız farkı. Bu sebeple günümüzde hemen hemen bütün bilgisayarlarda SSD disk önemli bir donanım haline geldi. Fakat SSD diskler arasında da hız farkları olabiliyor. Peki siz bilgisayarınıza SSD disk hız testi yaptınız mı ? Cevabınız hayır ise bu konumuzda nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

En Faydalı Ücretsiz Programlar

Herkese merhabalar bu konumuzda sizlere en faydalı ücretsiz programlar hakkında bilgiler vereceğim. Bu programlar ücretsiz olmakla birlikte bilgisayarınızda bulunması önerilen programlardır. Verdiğimiz programların benzeri ücretli programları tercih etmek yerine bu programları tercih ederek aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayar Donanımları Test Etme Programı BurnInTest

Bu konumuzda bilgisayar donanımları test etme programı olan Passmark BurnInTest programını sizlere tanıtacağım. Bilgisayarınızda en sık karşılaşabileceğiniz sorunlar donanım sorumları olarak karşımıza çıkıyor. Bu sorunların hangi donanımlardan kaynaklandığını bulmak içinse teker teker donanımları denemenize gerek kalmadan Passmark BurnInTest programı sayesinde hangi donanımınız sorunlu hangileri sağlam çok kolay bir şekilde testini gerçekleştirebilirsiniz. Programın nasıl kullanıldığını öğrenmek ve Passmark BurnInTest programını indirmek için detaylar konumuzda.

PDF Düzenleme Programı PDF 24

Herkese merhabalar bugün bir çok kişinin işine yarayacağını düşündüğüm PDF düzenleme programı PDF 24’den bahsedeceğim. PDF 24 ücretsiz PDF düzenleme programıdır. PDF 24 programı ile PDF oluşturma bölme gibi bütün PDF işlemlerinizi halledebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

ESET Internet Security Ücretsiz Kullanıma Sunuldu

Dünya’da yaşanan koronavirüsü (covid19) salgını sebebi ile bir çok yerde sokağa çıka yasağı ilan edildi. Sokağa çıkma yasağı olmayan yerlerde ise insanlar evden çıkmamaya özen gösteriyor. Buda evde internet kullanımını bir hayli artırdı. Bir çok firmalardan da bugünler için insanların evden çıkmaması adına çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladı. İnternet kullanımının artması ile bununla alakalı bir kampanyada ESET tarafından geldi. İnternet kullanımının artması ile alakalı olarak Türkiye’nin en bilindik virüs yazılımı ESET Internet Security ücretsiz kullanıma sunuldu.